Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha szeretne, akkor maradsztalna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretne, akkor maradsztalna?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat veszekszünk párommal. Írtam neki egy sms-t, próbaképpen, hogy mit válaszol rá. Azt írtam, hogy mi lenne, ha egy kis szünetet tartanánk. Erre azt írta, hogy ok, menj haza szüleidhez.

Ez azt jelenti, hogy már nem szeret? Mit tegyek?


2014. nov. 4. 06:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
51%
Ha szeretne nem így reagált volna, szerintem.
2014. nov. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

*marasztal


Attól függ min veszekedtek

2014. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
SMSben szakítottál vele? Milyen korrekt.
2014. nov. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
En azt valaszoltam volna, hogy tegy belatasod szerint. Fuggetlen attol, hogy szeretnelek vagy sem. Aki menni akkar arra ra kell adni a kabatot...
2014. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor tudod meg, ha hazapakolsz.

De az biztos, hogy valami baj lehet, hogy így belement...

2014. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy neki is tele van a hócipője a kapcsolatotokkal, ha ennyi volt a reakciója. Más szemszögből: ha te sms-ben tárgyalsz meg ilyen lényeges kérdést/ennyit ér neked a dolog, hogy sms-ben lerendezed, akkor ne csodálkozz a hasonló stílusú válaszon.

Költözz szépen haza, aztán majd kialakul.

2014. nov. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

"Írtam neki egy sms-t, próbaképpen"

SMS-ben közölni ilyen fontos dolgot, ráadásul "próbaképpen". Én is biztosan azt mondtam volna, hogy tedd amit jónak látsz. Függetlenül attól, hogy mit érzek...

Mit tegyél? SOHA ne közölj a pároddal komoly döntéseket "próbaképpen". A legtöbb férfi gyűlöli, ha játszanak vele. A kapcsolat nem olyan, hogy kipróbáljunk dolgokat aztán majd betöltjük a "mentést". Főleg nem SMS-ben.


Tartsátok meg azt a szünetet, aztán majd ha tisztán láttok akkor megbeszélitek mi legyen a kapcsolattal.

2014. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, ne tesztelgesd a másikat és ne kombinálj, a férfiak zöménél a szavak önmagukat jelentik. Legvalószínűbben azt jelenti, hogy szerinte is jó ötlet lenne egy kis szünet.
2014. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha velem szakítanál sms-ben, biztos, hogy többet nem fogadnálak vissza. SMS-ben?? Normális vagy?
2014. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha önérzetes nem fog marasztalni.
2014. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!