Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen ha valaki szeret? Akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ha valaki szeret? Akkor mit tenne, ha nem szeretne?

Figyelt kérdés

Kiderült, férjemnek hosszú hónapok óta, ami azt jelenti kb másfél-két éve szeretője van. Egy állandó partner. Lebukott, de állítja szeret, nem akar elválni. De azért a másikat is szereti, fontos neki.

Ha valaki szeret valakit, a szemébe tud hazudni hosszú ideig?


2015. ápr. 7. 03:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
A pasik néha meghülyülnek. Lehet mögötte önbizalomhiány, lehet, hogy kicsit leült a kapcsolatotok, lehet, hogy változások történtek (gyerekek születtek, munkahelyi problémái vannak, vagy közelít bizonyos életkorhoz), amit nehezen dolgoz fel. Ez persze nem mentség arra, amit tett, de az a vicc, hogy valszeg most tényleg jobban szeret, mint amikor belement a másik kapcsolatba.
2015. ápr. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Közel 20 éves házasok vagyunk.

Hogy most jobban szeret...ez vicc? Én akit szeretek, annak nem hazudok nap mint nap, nem nézem hülyének, tisztelem. Ebből, amit ő csinált, mi a szeretet meg a tisztelet jele? Lehet csak én nem látom. Talán ha csak egy botlás lett volna, elhinném, hogy rájön, jobban szeret, de ebből nekem sajnos nem ez jön le. És ezt sem bevallota, csak kiderült.

2015. ápr. 7. 04:19
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy szeret, max ragaszkodik hozzád. Ennyi idő után a válás nem olyan egyszer: nyilván van közös vagyon, valami ingatlan. A feléből semmire se jutna, így inkább azt mondja,hogy szeret, minthogy lépne. Én biztos beadnam a való keresetet ezek után
2015. ápr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a kapcsolatot megette a fene. Ha Ő vallotta volna be, talán még el is hinném, hogy rájött, hogy engem szeret, de így biztosan nem. Valószínűleg csak próbálja menteni a menthetőt, mert megijedt. Bárhogy is bukott volna ki a dolog, én biztosan kitenném. Egy élet sem lenne elég hozzá, hogy ezt az évekig(!!!) tartó megalázást, átverést feldolgozzam.
2015. ápr. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos a pasiknál teljesen összefér a hazugság a szeretettel, én is ezt tapasztaltam. Téged úgy szeret, mint egy öreg, megbízható bútordarabot már. Gondolom jött a kapuzárási pánik és akkor belebonyolódott a dologba úgy, hogy már gyenge volt ahhoz, hogy kikecmeregjen belőle, meg hát így volt egy izgalmas kalandokkal teli élete. Attól még én sem gondolnám, hogy nem szeret téged, csak hát az a kérdés, te fogod-e tudni így szeretni őt továbbra is. :(
2015. ápr. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret ő, csak jó neki, hogy van fedél, kaja, tiszta lakás.


NEM fogja otthagyni a puncit. Őt menni fog rendszeresen kezelgetni, téged meg hlyére vesz.

Túlórák, előbb bemenés, ide-da császkálás munkaügyben, stb.


Sok sikert a további balek életedhez - amit, ha nem akarsz, MOST válj el!


Tudom, miről beszélek, nagybátyám másfél éven át hazugságokkal etette nagynénémet, mire végre lelépett a másikhoz. Addig csak dugta, nagynéném meg totál kivolt. Most is maga alatt van, de ahhoz képest ez sokkal jobb, legalább tiszta helyzet.

2015. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret ebben biztos lehetsz! Jól gondolod,ha szeretett volna egy pillanatig is akkor nem képes éveken át a szemedbe hazudni! Nem szeret ő senki mást,csak saját magát!
2015. ápr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged szeret, hanem a megszokott, kényelmes életét, ami hozzád köti. Nem akar vagyonmegosztást, nem akar költözni, nem akarja feladni a mostani kényelmét. Lehet, hogy a másik nő is háza, nem ismerheti annyira a másik nőt, hogy ne zsákbamacskát venne vele, lehet, hogy az csak szórakozni jó, de nem főzne, mosna, takarítana rá, lehet, hogy nem akarja vállalni a másik nő számára vadidegen családját, hiszen, ha azzal összebútorozna, megkapna egy neki vadidegen embertömeget is, jobb esetben csak alkalmanként, rosszabb esetben életvitelszerűen (pl. gyerekek). Nem hiányzik neki a baráti körének felbomlása és újak beszerzése. Igaza van, kinek hiányzik ez pár pásztoróra helyett úgy, hogy közben otthon meg várja a rendezett élete, naná, hogy nem akar válni.
2015. ápr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8. leírta, amit én is akartam volna.
2015. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nem szeret csak aggódik hogy változni fog az élete, eddig nyilván roppant kényelmes volt neki. Volt tiszta ruha, kaja, otthon melege meg változatos szex is!
2015. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!