Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen ha valaki szeret? Akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ha valaki szeret? Akkor mit tenne, ha nem szeretne?

Figyelt kérdés

Kiderült, férjemnek hosszú hónapok óta, ami azt jelenti kb másfél-két éve szeretője van. Egy állandó partner. Lebukott, de állítja szeret, nem akar elválni. De azért a másikat is szereti, fontos neki.

Ha valaki szeret valakit, a szemébe tud hazudni hosszú ideig?


2015. ápr. 7. 03:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A szeretetet nem szabad keverni a kényelemmel. Itt már nincs szeretet, mert akit szeretünk, azt tiszteljük is. Ez már semmi, csak megszokás. Egy biztos pont vagy az életében, naná, hogy nem akar elhagyni. 20 éve húzod mellette az igát. Az más kérdés, hogy emberileg már nem tisztel, de baromi kényelmes neki, hogy vagy.
2015. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

vannak ferfiak akik tobb feleseget is tudnak szeretni lasd mormonok.

De ott ugye nyitott a dolog az elso feleseg beleegyezesevel tortenik.

Itt a legnagyobb baj a hazugsag az atveres

Mond neki jatszon tiszta lapokkal mutasa be az uj asszonyt osszatok be az idod semmi titkolodzas

2015. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, ez az ember nemhogy nem szeret, de nem is tisztel. Neki így kényelmes, te szépen megteremted a kényelmes otthont: mosás, főzés, takarítás - ő meg közben éppen mással hentereg.

Így akarsz továbbra is élni? Mivel nem ismerlek 2 opció is az eszembe jutott:

1, megkönnyebbült, hogy tudod és úgy ismer, te úgysem fogsz lépni, marad minden így, neki ez tökéletes

2, megijedt, hogy otthagyod (megérdemelné)


Eszedbe ne jusson főzni, mosni rá - azokat a szeretője nem vállalja?


Ha valakinek kb. 2 éve folyamatosan hazudnak, az hülyének van nézve, ki van használva.


Keress inkább egy normális férfit, én nem bírnék így élni, hogy azon kellene agyalnom, vajon most túlórázik a munkahelyén vagy a szeretőjén?


De ez csak az én véleményem.

2015. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Most biztosan felmerül, hogy akkor dobj ki 20 évet az ablakon? Ezt sajnos ő már megtette helyetted. Ez a valóság. Akármennyire is mérges vagy és úgy érzed, hogy helyrehozható, ez már nem lesz az soha, aminek hitted. 2 éve csak kihasznál, de ha beveszi a gyomrod, akkor engedd meg neki nyugodtan! Én nem hiszem, hogy a korral az ember ne érdemelne szeretetet, tiszteletet és boldogságot.
2015. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen ember senkit se szeret.
2015. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Véletlenül bukott le egy üzenettel. A másik nő is várta munka után, igaz nem minden nap, de várta kajával, főzött, ott ebédelt vagy vacsorázott Úgy járt oda haza mint akinek az a második otthona.

Hosszú ideig mit sem sejtettem, hülyére vett, kiborultam, nem tudom hogyan tovább.

2015. ápr. 7. 20:55
 17/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nézd, azt, hogy szeret-e, nem az itteni megmondók tudják, egyedül ő. Igen, aljas volt, amit csinált, átvert téged, joggal merül fel a kérdésed.

Azért írtam, hogy valószínűleg most jobban szeret, mint amikor belement a másik kapcsolatba, mert az ember sokszor akkor jön rá, mi vagy ki az, ami/aki fontos számára, amikor elveszítheti. Hosszú kapcsolatban előfordul, hogy a férfi már az élete megszokott részeként kezeli az asszonyt, és nem áll ellen a kísértésnek. Három ismerősömnél esett meg hasonló, ebből kettőnél volt több, mint 20 évnyi házasság. Egy pár elvált, majd újra összeköltöztek, de a volt feleség nem hajlandó újra házasságot kötni. A másik esetben a férj gyereket akart a másik nőtől, össze is költözött vele, hónapokkal később tért magához, visszakönyörögte magát a feleséghez, azóta is együtt vannak. A harmadiknál 7 évnyi együttélés után bolondult meg a férj, évekig szeretője volt, lebukott, kb. egy évbe telt, míg rendeződött a dolog otthon, ők is együtt vannak.

Persze vannak más példák is, én tudom magamról, hogy ezt nem bírnám megbocsátani, viszont ez a húszévnyi házasság a tiétek, neked kell eldönteni, mit tégy. Súlyos hibának tartom, hogy valaki ismeretlenül rögtön rávágja, hogy válj el, de az ellenkezőjét is. Te ismered magadat és a férjedet, senki sem dönthet helyetted.

2015. ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Talán egy botlás után elhinném, hogy mégis rádöbben mit veszíthet. De hogy ennyi ideig szinte kettős életet élt és most sem mondta volna el, csak kiderült, erről azért már más a véleményem.

Számomra elképzelhetetlen, hogy akit szeretek, aki fontos nekem, akit tisztelek, aki bízik bennem, annak én hazudjak. Ha ezt megtette, akkor ezekből mi igaz? Szerintem semmi.

2015. ápr. 8. 04:03
 19/19 anonim ***** válasza:

Téged ez nem vigasztal és bocsi az off-ért, de az a nő is megéri a pénzét, aki annyira ki van éhezve egy pasira, hogy főz és munka után vár egy olyan görényt, aki felmegy hozzá enni, meg pár pásztorórára, aztán hazamegy a mit sem sejtő feleségéhez, őt meg ott hagyja a mosatlannal...

Én a helyedben ajtót mutatnék a pasinak. Ha szereti és fontos neki, akkor segítek csomagolni, de olyan stílusban, ahogyan ő bánt el a 20 éves közös életünkkel...Menjen csak a macájához, nem lenne gusztusom vele többet egy lakásban megmaradni. Legyenek boldogok ketten, nem érdekelne. Úgyis visszahúzna hozzád, elvégre, ha annyira tökéletes lenne neki a másik, meg az új élet azzal, akkor már lelépett volna a két év alatt...

2015. ápr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!