Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hitelkiváltásban nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hitelkiváltásban nem szeretne részt venni a férjem?

Figyelt kérdés
Egy éves házasok vagyunk, 6 év után házasodtunk össze. Nekem ez a második házasságom. A válás után hitelt kellett felvennem lakásvásárláshoz. Jelenleg ebben a lakásban élünk. Most elszámolták a hitelemet és januártól drasztikusan nőni fog a törlesztőrészletem. Hitelkiváltásban gondolkodom, hiszen van olyan bank, ahol 30 ezer forintot tudnánk megspórolni egy hónapban. A férjem kijelentette, hogy ez az én hitelem, nem akar adóstárs lenni, és oldjam meg nélküle. Ő nem akar a nevére hitelt.Jelenleg is a közös kasszából fizetjük a hitelemet is és az ő diákhitelét is. Több banknál jártam már, de a házastársat mindenütt bevonnák a hitelkiváltásba. Nagyon rosszul érintett lelkileg a hozzáállása, de az ő érveit meghallgatva valamelyest megértem Őt is, de mégis bánt. Vagy szerintetek én nem látom jól a helyzetet?

2015. máj. 9. 11:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem egy p*cs a férjed.

Képes nem segíteni neked, de a házadban gondolom nagyon jól érzi magát.

2015. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
33%

Én akkor sem vennék fel hitelt ha fegyverrel kényszerítenének rá...

Tudod ki fizetne 1.000.000 ért 1.500.000-ret... Én a férjed mellett teszem le a foksom, viszont az is igaz hogy jó lenne letudni azt a hitelt.

2015. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
42%
Elváltok és azonnal egyedülálló leszel hitel dolgában. Ennyi idő alatt nem ismerted meg azt az embert, akivel összeesküdtél? Ahol enyém-tied-közös van a házasságban, ott nem kerek minden.
2015. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
9%
Tök mindegy a férjed mit akar meg mit nem, a házasság alatt felvett hitel közös. Ha elváltok akkor ki kell neki fizetned a már visszafizetett összeg felét és akkor lesz csak újra a te hiteled.
2015. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%

Azt irtad, hogy kozos kasszabol fizetitek a hitelt.

Akkor csak besegit o is a penzevel, nem?

2015. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Az egyik banknál azt mondták, hogy írjunk egy vagyonközösség megszüntető nyilatkozatot ügyvéd előtt és akkor maradhat az én nevemen a hitel. De ettől is égnek áll a hajam, mert milyen házasság az, ahol nincs vagyonközösség?
2015. máj. 9. 11:52
 7/32 anonim ***** válasza:
57%

"Tök mindegy a férjed mit akar"


Kell ehhez írni még valamit?:-)

2015. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%
Igaza van a férjednek, én sem lennék adóstárs, főleg egy olyan lakás miattnem, amihez semmi közöm. Éppen eleget segít neked abban, hogy közösen fizetitek a hiteled.
2015. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
11%

hitel esetében ez a legjobb ötlet.

ez a kölünbség a szerelem és a házasság között.

a szerelmes benmarad a másik mellett a szarban és vele fullad bele, a házastárs azonban kimászik és kihuzza a társát is a szarból.


vagyonközösségnek van értelme, hitelközösségnek nincs.

az a jó ha az egyik benne van a hitelben nyakig a másik meg kint van teljesen s ha a hitel bukna, ki tud huzzni a szarból. ha veled együtt benne van, nem tud kihuzzni

2015. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%

talán a férj nem a hiteles kecóban lakik?

ja ha buknak akkor csak a felesége bukjon?

akkor vegyen magának saját lakást!!!

2015. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!