Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam el a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a férjemnek, hogy ikreink lesznek, ha már alapból nem terveztünk több gyermeket?

Figyelt kérdés

Már van 3 gyermekünk. Gyógyszer mellett terhes lettem, pedig eddig soha nem volt bajom vele. Nehéz időszak volt, de végül mindent át tudtunk beszélni és örömmel vártuk a negyedik babát. Tegnap viszont a 12. heti uh-n a doki azt mondta, hogy lát egy második babát is, aki mintha kisebb lenne mint a testvére, de jó szívműködése van. Mára visszahívott kontrollra.

A férjemnek még nem szóltam, mert maga a terhesség ténye is eléggé megrázta, rengeteget veszekedtünk. Félek, hogy erre hogy fog reagálni.

Ma délután szeretném neki elmondani. Hogyan fussak neki ennek a beszélgetésnek? Illetve még arra is gondoltam, hogy elhívom magammal a nőgyógyászhoz. Vagy ez túl sok lenne?


2015. máj. 6. 06:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%

Kedves 18-as, ebben a hozzászólásodban te sem a kérdésre válaszoltál ugyebár, innentől nem nagyon van alapod ugyanezért beszólni nekem... :D

Amúgy igen, mindenhol vannak zökkenők, sehol nem írtam, hogy az én házasságom tökéletes, de azért annak elég alapnak kellene lennie egy olyan kapcsolatban, ami házasságig jut, és amibe gyerekek születnek, hogy meg lehessen beszélni a problémákat. Ez milyen már, hogy félni kell, mit mond a férj, pláne, hogy ő "csinálta" az ikreket...

2015. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
55%
Ha 3 lányotok van és ez a kettő is kislány akkor így is úgy is agyvérzést kap!:)
2015. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Pontosan annyi köze van a gyerekekhez, mint neked, így a sokkot, s a döntést is közösen kell viselnetek, ill. meghoznotok. Nem a te felelősséged ez egyedül.
2015. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, beszéltél a férjeddel?
2015. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!