Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam el a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a férjemnek, hogy ikreink lesznek, ha már alapból nem terveztünk több gyermeket?

Figyelt kérdés

Már van 3 gyermekünk. Gyógyszer mellett terhes lettem, pedig eddig soha nem volt bajom vele. Nehéz időszak volt, de végül mindent át tudtunk beszélni és örömmel vártuk a negyedik babát. Tegnap viszont a 12. heti uh-n a doki azt mondta, hogy lát egy második babát is, aki mintha kisebb lenne mint a testvére, de jó szívműködése van. Mára visszahívott kontrollra.

A férjemnek még nem szóltam, mert maga a terhesség ténye is eléggé megrázta, rengeteget veszekedtünk. Félek, hogy erre hogy fog reagálni.

Ma délután szeretném neki elmondani. Hogyan fussak neki ennek a beszélgetésnek? Illetve még arra is gondoltam, hogy elhívom magammal a nőgyógyászhoz. Vagy ez túl sok lenne?


2015. máj. 6. 06:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Kitartás! Már 12 hetes vagy, mást nem lehet tenni mint megszülöd őket és szeretetben felnevelitek. Hasonló helyzetben voltam, annyi különbséggel, hogy nekem a 3. terhességem lett iker. A férjem nem, én annál inkább nehezebben dolgoztam fel. Odaállsz elé és elmondod neki. Ehhez neki is ugyanolyan köze volt mint neked. Nálam mondjuk, pont bent volt a férjem amikor közölték, hogy ketten vannak odabent és akkor még csak 8 hetes voltam.
2015. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%

lassan adagold be neki

mást nem tehetsz

2015. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%

Nem akarom mérgezni a lelked, de három gyerek után már végleges fogamzásgátlást is lehet csináltatni, akár a férfinak is.

Ha hibaszázalékos módszert választottatok,azt ketten tettétek, és olyat választottatok, amiben rád hárult a felelősség, övé a kényelem. Egy háromgyerekes családapa és családanya felelős döntése volt. Az volt?

Ez van, sajnállak a stresszért, de ez két ember "hibája", meg a peches véletlené.

Kb száz éve hitték azt a férfiak, hogy a nő direkt az ő bosszantásukra esik teherbe.

2015. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%

Hát, gratulálok!

3 gyerek után még kettő, mert bsztok a védekezésbe! Te is, ő is.


Drágám, ikreket csináltunk...

2015. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
34%

Drágám van egy hírem. Ma voltam a dokinál, és kiderült, hogy nem egy baba van, hanem kettő.

De nem értem, ha már örömmel várjátok a 4. babát, akkor miért olyan nagy gond az 5.? Mármint persze, hogy értem, nem vagyok troll, csak kicsit magas.

Nem tudsz mit tenni, odaállsz elé és kerek perec megmondod. Mégis mit csinálna? Bele kell, hogy törődjön. Pont.

2015. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Nekem az a tapasztalatom, h a ferfiak hajlamosak panikolni. Nekunk is ikreink vannak, es a parom rendesen kikeszult, amikor megtudta, h ikreink lesznek. Es nem azert, m nem szeret, vagy m zatonyon volt a kapcsolatunk, vagy m menekulni akart, hanem egyszeruen a ferfiak nagyresze ilyen, igy reagal a varatlan dolgokra, plane az ujonnan erkezo babakra. Ez pszichologia, egeszen nyugodtan utana lehet olvasni...a parom rogton azon kezdett filozni, h mi van, ha az egyik/mindketto beteg, nem egeszseges es akkor sok lesz a gond stb.


Szoval, az en parom is teljesen kivolt, de en hagytam, hadd emessze. Nem jartam a nyakara, nem halmoztam el kerdesekkel. Hagytam neki 2 hetet, addig egyedul eljartam ultrahangra, vizsgalatokra stb. es vele mindig csak tneyszeruen kozoltem, h ez es ez van. 2 het utan pedig megnyugodott es ugyanolyan orommel varta oket, mint en. ahhoz kepest, h az elso UH kepeket meg se akarta nezni, most ott tartunk, h olyan buszke, mintha csak o szulte volna oket :)


En azt tudom Neked tanacsolni, h mondd el a ferjednek szepen, nyugodtan, kerteles nelkul, es mondd meg neki, h Te bizony megtartod oket, ha kell egyedul. Legyel hatarozott, h ezt lassa rajtad o is, es ereztesd vele, h nelkule is menne - m ugye feltetelezte, h Te is "veletlenul" estel teherbe. "Veletlenul" azok a nok szoktak teherbe esni, akiknek inkabb a pasi kell es a gyerek csak eszkoz. Ezert, ereztesd a ferjeddel, h ha kell, akkor Te egyedul is vallalod a piciket es eros vagy. Aztan hagyj neki idot, hadd gondolja at, es Te ne foglalkozz vele. Engedd, h o jojjon hozzad, ha lenyugodott. Par het, es tulteszi magat, hidd el. Kitartas!!

2015. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%
Király lehet egy olyan házasság, ahol nem mersz a másikkal őszintén és egyenesen beszélni, meg "be kell neki adagolni" bármit... Basszus, normáliséknál ha gond van, az első, hogy egymással beszélik meg, és közösen, egymást támogatva találnak megoldást, nem el sem merem mondani, meg félek a reakciótól. Eszembe nem jutna, hogy bármi van, nem fordulhatok őszintén és egyenesen a férjemhez, esetleg félnem kéne a reakciójától.
2015. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
38%
Kedves Utolso! Nagyon kiraly, h Te ennyire a "normalisekhoz" sorolod magad. Viszont az nem tunt fel, h "normaliseknal" altalaban a kerdesre szoktak valaszolni, nem pedig osztani az eszt, h teoretikusan hogyan kellene lennie. tok jo, h Te meg tudod beszelni a ferjeddel a problemaidat (bar tokeletes kapcsolat nincs ugyebar es ez teny), de itt baromira nem ez volt a kerdes. Kepzeld, vannak kapcsolatok, ahol vannak zokkenok annak ellenere, h szereti egymast az a ket ember. Es vannak helyzetek, amikor egymast erositeni kell. Ez van. Szoval, ha ertelmesebb hozzaszolasod nincs, akkor minek vagy itt???
2015. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%

En irtam, h zatonyon van a kapcsolat es innen gondoltam:

"maga a terhesség ténye is eléggé megrázta, rengeteget veszekedtünk." A ferj nem ekar semmilyen gyereket mar. Nem csak ikreket, egyet sem, es ha emiatt veszekednek, akkor azok a babak nem boldog csaladba erkeznek majd :(

2015. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
49%
ma 15:06, teljesen egyetertek!
2015. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!