Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit tanácsoljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tanácsoljak a férjemnek?

Figyelt kérdés

A férjem új munkahelyen dolgzozik majdnem egy éve. Sajnos azóta sem tudta sem megsozkni, sem megszereti, tömm műszakban kell dolgoznia, sokat délután és hétvégén, néha éjjel is. Sokszor napoig szinte nem is találkozunk, mert ő 12-ig dolgozik, éjjel 1 mire hazaér, én addigra elalszom, mikor reggel elmegyek dolgozni ő még alszik, mire hazaérek elment. Így telnek a napjaink, most is dolgozik éjjelig, és es már 2 hete így megy... De amúgyis nagyon stresszes meló, folyamatos csesztetések, ellenőrzések, bármilyen apró hibáért fizetéslevonás, most pl majdnem mindenkinek levontak 10 %ot egy hülyeség miatt Ünnepnapokon is dolgoznak, nyáron is csak 5 nap szabadságot lehet kivenni egyszerre, így nem tudunk elmenni nyaralni se... Szóval tényleg nem valami jó. De amúgy a fizetés elég jó. A férjem nagyon utája, minden nap kezdvtelenül megy be, szeretne visszamenni a régi munkahelyére, ahova valószínűleg vissza is vennék, ott csak 8tól 4ig dolgoztt, semmi stressz, semmi csesztetés, hétvége szabad, szabadság nyáron, ünnepnapokon, szóval nem rossz, csak a fizetés kevesebb jóval (kb fele az itteninek). A plussz pénz elég jól jön most, mert épp babát tervezünk, ami egyelőre nem is nagyon akar összejönni, szóval az is lehet hogy komolyabb kivizsgálásokra kell sor kerüljön, kezelésekre, ami enm olcsó. meg úgy amúgy a gyerekvállalás önmaga. Én jelenleg többet keresek, mint ő, és ha ez így maradna, akkor nem is lenne rossz, kijönnénk, de nekem az egyik munkahelyem véget ér szeptemberben (pályázat) és csak 130 ezret fogok kapni, ha csak nem alakul valami más plussz, dehát ezt nem lehet tudni, főleg, hogy gyereket szeretnék, nem szívesen keresnék most mást. De mivel már volt 2 vetélésem, az sem kizárt, hogy veszélyeztetett leszek, és akkor tényleg kevés lesz a táppénzt és az ő fizetése, ha visszamegy a régi helyre. Próbál már egy ideje új munkát keresni, ahol többet kapna, mint az első helyen, de nem nagyon talál, itt nincs valami sok munkalehetőség, ami sokat fizetne.

Szóval most tanácstalan vagyok, tudom, ha én azt mondanám neki, hogy hagyja ott és menjen vissza a régi helyre akkor gondolkodás nélkül visszamenne, de félek, hogy úgy nem jövőnk majd ki. De ezt sem bírom nézni, hogy szegény minden nap ilyen utálattal megy be, nagyon sajnálom és persze nekem is rossz mikor nem látom egész héten, de én még kibirom, sokan vannak így, de neki nagyon rossz. Nem tudom mit tanácsoljak neki, valahogy egyik sem jó :(


2015. ápr. 12. 16:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
Így nem lehet élni! Főleg gyerekkel. Ez túlterhelés! Mit dolgozik? Nincs más munkalehetőség?
2015. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%

szerintem ne a régi melóhelyben gondolkozzon,hanem próbáljon keresni egy harmadikat,ami a kettő között fizet,és jobb a munkabeosztás

addig meg kibírni itt,és amennyit csak lehet tartalékolni

sajnos a mai világban nem nagyon lehet ugrálni.legalábbis én nem tudnám úgy otthagyni a melóhelyem,hogy nincs meg az új biztosra

2015. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Találhatna mást is, de kb annyit keresne, mint a régi munkahelyén. Itt pont azért jó a fizetés mert ilyen körülmények vannak és kevés pénzért senki sem dolgozna itt. Ügyfélszolgálat amúgy, de nem akarok többet mondani róla.
2015. ápr. 12. 16:19
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Ezt hosszú távon nem fogja bírni. Szerintem is a két munkahely között keresni valami munkát.
2015. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy elég sokat írtam és kellett volna néhány bekezdés, bocsánat, ha nehezen olvasható.
2015. ápr. 12. 16:20
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenkor kell higgadtan gondolkodni, és ahelyett, hogy a gyereket bevállalni a 4 műszakra, leülni és megbeszélni, hogy ennek így nincs értelme, és inkább várjatok 1-2 évet, ha jobb munkahely, normálisabb fizetéssel összejön...
2015. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha több műszakban dolgozik, hogy lehet, hogy mindig délutános, éjfélig? Akkor annak váltakoznia kéne.

Ha ennyire nem tetszik neki, váltson. Én havi 90-ért dolgozom diszpécser munkában, folyamatosban, stresszes, de szeretem csinálni. Persze más jellegű, nem ügyfélszolgálat, annál sokkal nagyobb felelősség van a vállunkon.

Akinek ez nem megy, az váltson, a férjednek is ezt tudom tanácsolni. Nem ér annyit a pénz, egy év alatt gyerek nélkül már félre kellett volna annyit raknatok, hogy felhagyhasson vele, nem most kellene elkezdeni gyűjtögetni.

2015. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem mindig délutános, de elég sokszor, többször, mint délelőttös. Pl most 2 hetet délutános volt, jövőhéten már 6tól dolgozik, de az sem valami jó, mert 4:30 kor fel kell keljen, hogy beérjen.
2015. ápr. 12. 16:26
 9/38 A kérdező kommentje:
A gyerekvállalással biztos nem várunk, ígyis vártunk eleget, már 6 éve házasok vagyunk, és nem vagyunk már olyan fiatalok sem. Ígyse nagyon akar összejönni, nekem elég sok nőgyógyászati problémám volt már, szóval mi annak örülnénk a legjobban, ha jönne már, az a legfontosabb mindkettőnknek.
2015. ápr. 12. 16:29
 10/38 anonim ***** válasza:
87%
Tanácstalan vagy? A férjed teljesen kizsigereli ez a munkahely, szívéől gyűlöli, fáradt, stresszes, hetekig jóformánnem is alálkoztok, csal alva látjátok a másikat és te tanácstalan vagy? A férjed testi-lelki egészsége árán is kell a pénz? Többet ér a születendő gyerek, mint a férjed?
2015. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!