Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam el a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a férjemnek, hogy ikreink lesznek, ha már alapból nem terveztünk több gyermeket?

Figyelt kérdés

Már van 3 gyermekünk. Gyógyszer mellett terhes lettem, pedig eddig soha nem volt bajom vele. Nehéz időszak volt, de végül mindent át tudtunk beszélni és örömmel vártuk a negyedik babát. Tegnap viszont a 12. heti uh-n a doki azt mondta, hogy lát egy második babát is, aki mintha kisebb lenne mint a testvére, de jó szívműködése van. Mára visszahívott kontrollra.

A férjemnek még nem szóltam, mert maga a terhesség ténye is eléggé megrázta, rengeteget veszekedtünk. Félek, hogy erre hogy fog reagálni.

Ma délután szeretném neki elmondani. Hogyan fussak neki ennek a beszélgetésnek? Illetve még arra is gondoltam, hogy elhívom magammal a nőgyógyászhoz. Vagy ez túl sok lenne?


2015. máj. 6. 06:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

Ketten követtétek el a gyereket, nem?

Micsoda férjek vannak?

2015. máj. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Én nem vinném el, hacsak nem akaro, hogy feltűnjön neki, hogy te már tudtál a tényről. Mindenképp úgy mondanám meg neki, hogy ne tudja meg, hogy én már tudtam (mondjuk most ez az 1 nap igazából elhanyagolható idő, de lehet, hogy berágna miatta)

Az uh után letennék elé egy képet és megkérdezném, mit lát rajta. Amúgy eddig volt uh-d? Ő ott volt veled? Van róla képed? Csak, hogy tényleg nehogy azt higyje, direkt vártál ilyen sokáig.

2015. máj. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Igen, ketten követtük el, de neki még előttem volt egy barátnője, aki terhes lett 'véletlenül' és később kiderült, hogy soha nem is szedett fogamzásgátlót.

A férjem első dühében még azzal is megvádolt, hogy én is átvertem. Ez nagyon szíven ütött, hogy ilyet feltételez és most nem igazán tudom, hogy mit is várjak tőle a hír hallatán

2015. máj. 6. 06:43
 4/24 A kérdező kommentje:
Voltam eddig is uh-n, mert mikor nem jött meg, elmentem dokihoz, akkor még nem látott semmit, csak a vérvétel mutatta ki a terhességet, utána meg 7 hetesen mikor már szívhangot is talált. Egyiken sem készült kép és ő sem volt ott. Most is csak azért csinált képet a doki, mert ő is meglepődött.
2015. máj. 6. 06:48
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
Mar eleve zatonyon van ez a kapcsolat ha nemhogy nem akar meg gyereke(ke)t de veszekedtek is rajta...jol meggondoltad Te ezt? Ennek nem lesz jo vege.
2015. máj. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek.

Mondd el neki, hogy ikrek, hiszen ez van. Az, hogy mikor mondod el neki, szerintem mindegy.

Nagyon remélem, hogy rendbe jön a kapcsolatotok!

Gondold át, hogy hogyan tudjátok majd megoldani ezt a helyzetet. Ki fog segíteni, hogy oldjátok meg a gyerekek elhelyezesét, milyen anyagi támogatást fogtok kapni, autó kérdés, stb. Akár írd is le a lehetséges megoldásokat, és ezzel együtt beszélj a férjeddel. Ez talán egy kis kapaszkodó, és neked is erőt ad.

Sok sikert!

2015. máj. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem akart még gyereket és veszekedtetek miatta, akkor miért tartottad meg? Eltudjátok gond nélkül tartani majd őket?

Bárhogy mondod el neki, veszekedés lesz belőle és igaza lesz.

2015. máj. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%

Ember tervez(ez esetben nem).Isten végez!

Szerintem örülni fog neki!

Ezek a babaák valamiért igen jönni akartak!Örüljetek hát Nekik!

2015. máj. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező! Minekután a férjednek pontosan ugyanannyi köze van ahhoz a 2 picihez, mint neked, ezért egyáltalán már azt a tényt is szomorúnak találom, hogy nem mered elmondani neki, illetve nem tudod, hogy kéne. Mit fog csinálni a férjed? Ő nem volt ott, mikor ez a 2 gyerek készült? Odamész és elmondod. Ha hisztériás rohamot kap, akkor ordítsd le a fejét és mondd meg neki, hogy pontosan ugyanannyira benne van a dologban ő is, mint te. A gyermeknemzéshez egyelőre két ember kell. B**zki, ez azért mégsem olyan, mint mikor a teszkóban 15 deka párizsi helyett 20 lett, maradhat?
2015. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Carragher_x ***** válasza:
67%

"Mar eleve zatonyon van ez a kapcsolat ha nemhogy nem akar meg gyereke(ke)t de veszekedtek is rajta..." - Miért lenne zátonyon egy kapcsolat, ha az egyik fél 3 gyerek után nem akar negyediket, de a másik fél meg igen?! Marhaság.

Egyébként meg a kérdésre válaszolva: "Drágám, ikreink lesznek."

2015. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!