Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem egy apróságon megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egy apróságon megsértődött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta mondja, hogyha használom a tollait, a tolltartóba tegyem vissza. Én megint az asztalon hagytam. Erre most tök ideges lett, csapkodni kezdett, megölte az egész este hangulatát. Aztán elment fürdeni és lefeküdt aludni a másik szobában, otthagyott engem a nappaliban, még az Éden hotel végét sem nézte meg velem. Most meg egyedül vagyok az ágyunkban, mert ő a másik szobában alszik. Ilyen apróságon tényleg így fel kell húzni magát?

Talán jobb lenne, ha holnap hozzá sem szólnék...


2015. máj. 5. 23:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem a toll a gond, a gyengébbek kedvéért, hanem az, hogy sokadszorra fordul elő.

Én ugyanígy vagyok a villannyal. A férjem rendre égve hagyja, és én is le tudom kapcsolni, de neki mennyiből tartana? Nálunk is van belőle vita. Én csak szólok, hogy kell még a villany? Általában akkor, amikor már leül... egyre kevesebbszer marad úgy. Nekem is vannak hibáim, de engem meg ő "idomít" :D

2015. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

Uram ISten, nem nézte meg az Éden Hotelt?! Most mi lesz?!


Pfff, ilyen szmét helyett inkább értelmes műsort néznétek - akkor talán tudnátok is normálisan kommunikálni.


Egyébként igaza van, fájna visszatenni a tollát, kivált, ha évek óta (!) kéri?!

Mellesleg valószínű a melóhelyén is cs.sztették, és ez már csak az utolsó csepp volt a pohárban - nem ok a viselkedésére, de megmagyarázza.


Szerintem meg, talán jobb lenne, ha leülnétek beszélgetni, és te kapásból egy bocsánatkéréssel indítanál, amiért képtelen vagy megcsinálni, amit kér (évek óta!). Aztán jöhet ő is...

2015. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Szívlapáttal mellbe!
2015. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
De most mit van ezen úgy kiakadva mindenki? Egy csomószor olvasni arról, hogy a pasi széthagy mindent a lakásban, és a felesége pakol utána folyamatosan. Az nem idegesítő? Ráadásul több órás plusz munka is. Most mi ehhez képest pár toll? Szerintem a férjednek nagyobb baja van, amit rajtad töltött ki. Ez nem szép dolog, ne kenje rád a saját problémáit. Ennél még az Éden hotel is értelmesebb.
2015. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó! Így van, valóban gyakrabban hallani, hogy a férfiak mennyivel rendetlenebbek. De egyrészről most nem ez volt a kérdés, másrészről én is háklis vagyok, ha az ÉN cuccaimat használja valaki, aztán széthajigálja a lakásban. Olyat speciel még nem olvastam, hogy "a férjem rendszeresen használja a sminkcuccaim, de sosem rakja vissza a helyére, pedig megkértem rá többször is"... Tudod, ha kölcsönveszed valakinek a valamijét, az a minimum, hogy ugyanoda teszed vissza, pláne, ha többször megkért már rá.
2015. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha egy apróság miatt ekkora balhé van, akkor a toll a baj, biztosan?
2015. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem lejön, hogy valószínűleg nem a toll, hanem a rendszeres széthagyás. De van, aki tényleg vissza akarja rakni, csak elfelejti. Minden. Egyes. Alkalommal. Tényleg vannak ilyen emberek. A párom széthagyós,én pedig, ha kinyitom a pinceajtót, hogy szellőzzön és melegedjen, 100%, hogy úgy marad. A dolgokat visszapakolom, de nem mindenkinek működik így az agya. Nem rosszaság, nem lustaság.
2015. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!