Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem egy apróságon megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egy apróságon megsértődött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta mondja, hogyha használom a tollait, a tolltartóba tegyem vissza. Én megint az asztalon hagytam. Erre most tök ideges lett, csapkodni kezdett, megölte az egész este hangulatát. Aztán elment fürdeni és lefeküdt aludni a másik szobában, otthagyott engem a nappaliban, még az Éden hotel végét sem nézte meg velem. Most meg egyedül vagyok az ágyunkban, mert ő a másik szobában alszik. Ilyen apróságon tényleg így fel kell húzni magát?

Talán jobb lenne, ha holnap hozzá sem szólnék...


2015. máj. 5. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem kéne éden hotelt nézni, mert minősíthetetlen proliság.

A tollakat meg rakd a helyére, ha úgy kéri. Holnap meg süsd neki egy finom sütit, és elégítsd ki orálisan.

2015. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg olyan nehéz visszarakni azt az átkozott tollat?


Valahol megértem a férjed, mert én is allergiás vagyok, hogy ha keresem a tollamat (amiből van pár), de az asszony elvitte az összeset és persze nem rakta vissza. Elképesztően idegesítő.

2015. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Ne vicceljetek, pár kib#szott tollért ekkora jelenetet rendezni?? Nem azaz idióta, aki elfelejti visszarakni, hanem az, aki ebből ügyet csinál! Visszarakja ő, kussol és kész.. Az ilyen idegbeteg állatnak nem a toll a baja, hanem vmi más,NAGYOBB baj, amiről beszélnie kéne csapkodás helyett. Kérdezz rá.
2015. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom azért csinált ilyen jelenetet a férje, mert n+1 -szer szólt már érte, de a felesége ennyire sz*rik a fejére. Az éden hotelnek nem tudom mi köze van az egészhez. Kérj bocsánatot és legyél figyelmesebb.
2015. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Éden hotelt néztek, ez megmagyaráz mindent... (értelmi szintet pl.)
2015. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Igaza van a 3-asnak.Ekkora patália pár tollért...

Szerintem is nagyobb baj van,mert mindenkinek lehet rossz napja de attól még nem kell külön szobába vonulnia.

Szerintem holnap kérdezd meg tőle mi baja van valójában.

2015. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

És ha már évek óta mondja, hogy tedd vissza a helyére, akkor miért nem vagy rá tekintettel?

Oké, hogy apróság, de azért igazán figyelhettél volna, ha már nem egyszer a szádba rágta.

2015. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A párom is széthagy mindent, nem azért, mert nem érdekelném, ő vissza akarja rakni őket, csak elfelejti. Az ő feje ilyen. Engem is zavar valamelyest, mert nem szeretek mások helyett pakolni úgy, hogy a pakolnivaló hirtelen felbukkan a semmiből, miközben mást akarok csinálni, de azért elrakom vagy elrakatom vele, szólok, de hogy veszekedjek emiatt, főleg, ha nem tehet róla?


Persze lehet, hogy rossz napja volt a férjnek vagy valami. Heves vérmérsékletre nem gondolok, az nekem is van, mégsem muszáj összevesznem mindenért. Az talán még az éden hotel nézésénél is rosszabb cselekedet, bár ebben nem vagyok biztos, amióta egyszer véletlenül láttam belőle fél percet (nekünk nincs tévénk vagy tizensok éve s a mai műsorokat elnézve ez elég jó így).

2015. máj. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Carragher_x ***** válasza:
25%

"Nem kéne éden hotelt nézni, mert minősíthetetlen proliság.

A tollakat meg rakd a helyére, ha úgy kéri. Holnap meg süsd neki egy finom sütit, és elégítsd ki orálisan."


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

gigantikus +1::D:D:D

2015. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Az édenhotel hozta ki belőle ezt a virtust :D
2015. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!