Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Külön hálószoba kellene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön hálószoba kellene a lehelete miatt?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni, mert a férjem horkol és meglehetősen szagos levegőt fúj ki éjszaka. Nagyon kiábrándító, régebben nem volt ez. Megoldás lenne a külön ágy vagy külön hálószoba? Borzasztó helyzet, hiszen szeretjük egymást nagyon régóta, de én állandóan kimerült, fáradt vagyok, mert minden éjszaka azzal telik, hogy bökdösöm, hogy ne horkoljon, vagy legalább forduljon el. Arról tud, hogy horkol, de ezzel a szaggal nem tudok mit kezdeni, jár fogorvoshoz, nincs rossz foga és nem is tudom hogy kéne megmondanom neki és hiába mondanám, attól nem változna a helyzet. Másnak nincs hasonló gondja?
2015. ápr. 29. 09:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

A megváltozott lehellet betegség tünete, ki kell vizsgáltatnia.

A horkolást szintén.

2015. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ha nektek azt mondaná a párotok most, hogy menj orvoshoz, mert rossz a leheleted, őszintén, elmennétek? Ha közben meg teljesen jól érzitek magatokat? Azt sem tudná, mit mondjon az orvosnak, hogy ha azt mondja, rossz a lehelete, akkor az orvos lehet, hogy csak kinevetné és azt mondaná vegyen szájvizet vagy küldje be a feleségét és ír neki altatót, hogy tudjon aludni.
2015. ápr. 29. 09:55
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnél nem volt kellemetlen szájszag, de elment orr-fül-gégészhez, és meg kellett műteni először az orrát, utána a szájpadlását lézerrel. Szerintem érdemes elmenni, magán úton húzós, de megéri. Azóta nincs egy hangja sem éjszaka.
2015. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
párom elment (ő a ffi), több dokihoz is, és most minden OK
2015. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elmennék, ha a párom kérne rá.
2015. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nappal nem érzed a szagot, akkor valószínűleg gyomor probléma. Azért, mert éjjel a vízszintes fekvés miatt visszaáramlik a megemésztett gyomortartalom egy része a légcsőbe és ez nagyon is komoly szájszagot okozhat. Nem zár rendesen a gyomorgyűrű. Én is gasztroenterológust javasolnék.
2015. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, naná hogy elmennék!!! Az egészségemről van szó! Sőt, el is várnám a páromtól, hogy felhívja a figyelmemet az ilyen tünetekre, amiről én nem is tudok!!!

Meg hogy az orvos kiröhögné? Ilyen nincs.

Olvassatok csak utána, hogy milyen betegségek lehetnek a rossz lehelet okozói.

2015. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne bántó?

"Figyelj, szívem, nem épp jó illatú a leheleted. Régen nem volt ez, aggódom, hogy bajod van. Légy szíves, menj el az orvoshoz".


Ha megsértődik, akkor meg no comment, mert azon csak röhögni lehet.

2015. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint TE nem mennél el.


ÉN viszont igen, mert úgy gondolom, nem véletlenül szól a másik. Okkal teszi, azért, mert félt.


Az orvos pedig NEM koppintja le - vagy akkor addig kell menni, míg valaki kivizsgálja -, mert ez a dolga. Ő is tudja (főleg ő), hogy milyen bajokra hívja fel a figyelmet a rossz szájszag.


Persze, egyszerűbb homokba dugni a fejedet, nehogy véletlenül konfrontálódni kelljen! Csak azt nem értem, minek vagytok házasok, ha ennyit nem vagy képes megmondani neki!

2015. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Az en ferjem is horkol es olyankor nagyon budi a szaja, de kb nem erdekel mert alszom, de teny hogyha almomban fele fordulok akkor felebredek a szagra, es a masik oldalamra fordulok....es ennyi.


Reggel fogad most es egesz nap mentol illatu a szaja, sosem budi:-)


Szoval ha napkozben nem budi en nem foglalkoznek vele, es emiatt mas szobaba biztos nem koltoznek de ez en vagyok:-)))

2015. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!