Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön hálószoba? Vannak itt...

Külön hálószoba? Vannak itt olyan házaspárok akiknél így van? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem így van, de hallottam már pár helyről ilyet. Rokonomék is így alszanak, ők úgy gondolják, hogy jó, ha van hova elvonulni. én nem tudom elképzelni, csak abban az esetben mondjuk, ha alvás közben csapkodna, zavaróan horkolna vagy bármi olyan lenne, amitől nem tudok aludni.
2010. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Én ismerek ilyet, anyóspajtásék.

Azt mondják, azért alszanak külön, mert horkolnak mind a ketten. Az egyik fent a másik lent alszik.

Nem a legjobb megoldás, így abszolút megszűnik a házasélet.

2010. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
Egy házasságban? Nem elfogadott. Akkor alszik a párom külön, ha büntiben van. Mindennapokra? Nem is tudnék úgy elaludni, hogy nincs mellettem...
2010. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Én a terhességem vége felé költöztem külön szobába,nem volt valami jó érzés viszont szükség volt rá,mert már sehogy nem volt jó nekem,egész éjszaka forogtam szenvedtem kínlódtam volt,hogy jó párszor oldalba vagy hátba rúgtam párom,így egyikünk se tudott rendesen aludni és jobbnak láttam ha külön töltjük az éjszakákat.

Anyósék régen igaz egy szobába de külön ágyon aludtan........

2010. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Én is ismerek egy párt, ahol miután megszületett a baba, a lány a babával egy szobába alszik, az apa meg külön szobába.

Ez nagyon durva sztem.

Szerintetek?

2010. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
9:55 igen az is durva. Azért mert született baba, miért kell külön szobába aludni? Ez tényleg gáz.
2010. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem, miért gáz ez, szerintem magándolog, hogy ki hogy alszik, nem kéne lenézni emiatt másokat. Vannak olyan emberek, akiknek tényleg szükségük van arra, hogy legyen saját terük.
2010. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk olyan 6év együttélés után esett le,hogy ingen.Más módon tudunk aludni és igenis a mi házasságunknak jót tett a külön szoba.Régen én is elképzelhetetlennek tartottam ,most már nem.Ahány pár annyi szokás.Minket egy válástól mentett meg,jól esik egy kis tér,de ettől még szeretjük egymást.
2010. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
*javítás:igen
2010. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Én és a párom is külön szobában aludtunk sokáig ,mikor meg született a kicsi. Ő sokáig tévézett és nem volt alvás igénye, nem úgy mint nekem a kicsi mellett.Ugyan úgy szeretjük egymást, jó de ez már meg változott ,mert a kicsi külön szobában van.
2010. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!