Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön hálószoba? Vannak itt...

Külön hálószoba? Vannak itt olyan házaspárok akiknél így van? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%
Most egyedül vagyok, de mikor volt társam, sokszor jó volt vele aludni, sokszor meg igényeltem volna a külön ágyat. De mióta vettem füldugót, jobb volt :) Engem az zavart, ha a másik folyton rám szuszogott éjjel, felébresztett a huzat. Meg ha kicsi a szoba elkezdek fulladozni... Egyébként szerintem nagyon izgi inkább nappal szeretkezni, én nem vágyom az estire, a reggelire meg pláne nem. Este már álmos vagyok, reggel meg kába... Én biztos igényelnék egy saját szobát, néha együtt aludnék a másikkal, néha meg külön. Lehessen választani, és nem büntetés jelleggel, hanem mert mikor hogy érzem, és a másik is.
2010. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
98%
Nekem az egyik barátnömék alszanak így, még pedig azért mert a NÖ horkol és nagyon dúrván. ìgy úgy döntöttek hogy külön alsznak, amin én elkezdtem aggódni, mire ö mondta hogy ne aggódjak ök ugyan annyit sexelnek mint elötte, és ugyan úgy szeretik egymást, de így mindketten kitudják magukat aludni.
2010. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%
Mi összebújva alszunk. Azt nehéz lenne megoldani külön szobából. :)
2010. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
81%
Szia!mi eggyütt alszunk,mindig is eggyütt aludtunk,nem tudnám elképzelni a külön hálószobát...bár ahogy látom van akinek ez nagyon bejött,és én ezt sem itélem el.ahány ház,annyi szokás.
2010. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem azokat, akik azt írták, hogy a gyerek miatt az anyuka miért alszik külön velük. Mi mielőtt megszületett a gyerek, összebújva aludtunk. Utána megváltozott bennem valami, nem tudtam aludni, mindenre felébredtem, mindig hallgatóztam a gyerek a másik szobában alszik-e. De közben a párom elkezdett nagyon horkolni időközönként, akkor kimentem a másik szobába, ebből sértődés volt. Úgy telt az éjszakám, hogy ha elkezdett horkolni kimentem, reggel meg visszamentem. A gyerekhez annyiszor fel kellett kelni, hogy már nagyon kimerült voltam, és mindent én csináltam. Később amikor a gyerek beteg volt, és még többször felébredt, megpróbáltunk együtt aludni hármasban. De nem ment, mert a párom olyan mélyen alszik, hogy mindig rá akart feküdni. Mindenkinek szüksége van az alvásra, és ha nem megy csak külön, akkor úgy. Én teljesen kivoltam attól, hogy nem tudok normálisan aludni. Már nincs ilyen gondom, mert azóta már külön vagyunk. Soha nem akartam a gyerekkel aludni, de voltak alkalmak amikor muszály.

Mindenki maga dönti el, hogy jobb neki.

2010. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell a gyereket kiszolgálni. Ha felébred majd visszalaszik. Ha kicsit sír, nem fog belehalni. Ja persze nehezebb az a pár nap amíg megszokja mint melléfeküdni és ezzel el van intézve... Ellenben amikor mindent eléraknak az igen "szép" eredménnyel szokott végződni. Tele vannak ilyen világ közepe, a világ legnagyobb csodája gyerekkel az ovik meg az iskolák meg az élet. Tele van ez az oldal is olyanokkal hogy már wc-re sem tud menni, vagy betegséggel inkább veszélyezteti magát és nem megy kórházba mert a gyerek nem bírja nélküle... Mennyi kétségbeesett írás van hogy a gyerek 3-4-5-6-8 éves és még mindig szopik meg anyucival alszik... Azt megértem ha beteg, akkor oké hogy vele alszanak, de azért nem lehet beteg állandóan! Hiába szépítik hogy így meg úgy biztos előtte sem volt jó a kapcsolat, de igenis tény hogy rengeteg házasság romlik meg a gyerek miatt, mert anyuka teljesen kifordul magából és a férj meg a sokadik utolsó helyen találja magát. Persze olyan is van amikor a férj menekül el. De akkor is ezt kár tagadni. Sosem fogom megérteni az ilyen nőket. Nekem soha senki nem lehet fontosabb a férjemnél, és meg is értemm őket ha egy csomó házasság tönkre megy, mert ahogy a nők viselkednek, hát a pasi joggal érezheti hogy csak pénzkeresőnek és tenyészbikának kellett... Tisztelet a kivételnek. Hát én ezért akadok ki amikor anyuka a gyerekkel alszik.
2010. febr. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
59%
utolsó, abszolút egyetértek! sok problémát meg lehet előzni azon egyszerű módon, hogy nem generáljuk. nem szoktatjuk rá, akkor nem kell leszoktatni sem.
2010. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!