Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külön hálószoba? Vannak itt...

Külön hálószoba? Vannak itt olyan házaspárok akiknél így van? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 09:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%

9:55-ös vagyok.

Le lehet pontozni nyugodtan, de nekem akkor is az a vélemyényem, hogy eléég kiábrándító, ha egy pár csak úgy tud megmaradni egymás mellett, ha külön szobába alszanak.

És ilyenkor hogy van a sexuális élet????

Amikor az egyik akarja, akkor átmegy, bekopog a másik szobája ajtaján, majd szól, hogy hééé figyu, sexelni akarok???Vagy hogy???

Na ez durva!!Ha van rá ésszerű magyarázat, mint pl. az egyik hozzászóló írta, hogy a terhessége alatt így volt nekik kényelmes azt maximálisan megértem.

2010. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk a bekopogós módszer Isteni,pici szerepjátékkal megspékelve és jobb mint új korában.Mondom ahány pár annyi.........de nekünk nagyon jót tett minden téren.
2010. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%
mi külön alszunk elejétől fogva. azért, mert szerintem (és a férjem szerint is) ALUDNI egyedül a legjobb :) szex heti 2-3x, ez nem hiszem, hogy ezen múlna, 5 éve vagyunk házasok, szerintem ha együtt aludnánk sem kívánnám gyakrabban. ilyenkor mondjuk néha együtt alszunk :) ennek is megvan a varázsa :) de minden nap nekem nem lenne kényelmes, főleg a férjemnek, ő ugyanis korán szeret elaludni, én meg van, hogy éjfélig is nézem a tévét vagy olvasok. a saját szobámban ezzel nem zavarok senkit :)
2010. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
10:14-es, ez a bekopogás tleg izgi :) meg a "nálad-vagy nálam?" mintha randiznánk, pedig házasok vagyunk :) szerintem feldobja a dolgokat :)
2010. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
ja, 9:55-ösnek, én nem pontoztam le a válaszod, az uyganis tleg durva, hogy a gyerek miatt! nálunk a gyereknek is külön szobája van, vele sem aludtam egy szobában soha. ha valaki ezt "áldozat"-ként éli meg, annak tleg rámehet a házassága, ebben igazad van. de nekünk így jó, és azelőtt is így volt, hogy gyerekünk lett volna.
2010. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Így van,szerintem is:)) Add egy plusz pikantériát a dolognak és nem unjuk egymást:)))
2010. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

rokon házaspár,nő 30,férfi 35,miota megszületett a két gyerek,azota az anya a két gyerekkel,az apa külön szobában,szex nulla,gyerekek már ugyis megvannak

az anya elvan a gyerekneveléssel,háztartással,az apa a munkahellyel,haverokkal,meg sztem másik nővel


sose tudnék ugy aludni,hogy párom pár méterrel odébb alszik,én meg nem bujhatok hozzá

2010. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%
minek alszik a gyerekekkel? ezt nem értem. én azért alszok külön szobában, mert EGYEDÜL szeretek aludni. tehát ha a férjemmel nem, akkor a gyerekemmel sem. ezt nem értem...
2010. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%

Igen, én is erről beszélek, mint a 10:30-as.

Hogy már meg van a gyerek úgymond, és külön alszanak.

2010. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%
Mi sajnos külön alszuk. :( A párom annyira horkol, hogy 3 szobával arréb van, de így is nehéz tőle aludni. Orvosi kezelésre jár vele, műtötték, remélem egyszer majd jobb lesz. Nagyon rossz egyedül aludni. Mondjuk este összebújva alszunk el, de a vendégszobában meg van neki ágyazva és az első horkantásnál ébresztem és megy. Remélem mostmár valami hatni fog, mert a gyerekek is nehezen alszanak tőle. :(
2010. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!