Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Külön hálószoba kellene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön hálószoba kellene a lehelete miatt?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni, mert a férjem horkol és meglehetősen szagos levegőt fúj ki éjszaka. Nagyon kiábrándító, régebben nem volt ez. Megoldás lenne a külön ágy vagy külön hálószoba? Borzasztó helyzet, hiszen szeretjük egymást nagyon régóta, de én állandóan kimerült, fáradt vagyok, mert minden éjszaka azzal telik, hogy bökdösöm, hogy ne horkoljon, vagy legalább forduljon el. Arról tud, hogy horkol, de ezzel a szaggal nem tudok mit kezdeni, jár fogorvoshoz, nincs rossz foga és nem is tudom hogy kéne megmondanom neki és hiába mondanám, attól nem változna a helyzet. Másnak nincs hasonló gondja?
2015. ápr. 29. 09:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem a foga, akkor a gyomrával is lehet baj. Menjen el belgyógyászatra.
2015. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megoldás lehet a külön alvás,ugy is csak alszotok,és ujra érdekessé teheti a kapcsolatot,mint mikor randiztatok még,és nem aluttatok egymásnál.de mindenképp ki kell vizsgálni a leheletét és horkolását,mi lehet az oka...
2015. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Gasztroenterológiára menjen. A bele/gyomra a ludas.
2015. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nincs a különalvással semmi baj, mert ha te folyton kialvatlan és frusztrált vagy, arra jobban rámehet a kapcsolat mint másra. A gyomorbajon kívül acetonos leheletet okozhat pl. a cukorbetegség is. Esetleg egy cukormérés sem árthat.

2015. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
az előző cikk kitűnő! a saját tapasztalatom is ilyen!
2015. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De ha megmondanám neki, hogy rossz a lehelete, nem lesz neki ez kellemetlen, nem fog kiábrándulni? Nem tudom hogy tudnám ezt megmondani neki, hiszen ez olyan bántó. Nekem is rossz lenne, ha ő mondaná nekem.
2015. ápr. 29. 09:32
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
az átköltözésnél a horkolásra hivatkozz, az zavar és nem alszol jól. A lehelet témát úgy kellene felvetni, hogy van amit nem jól emészt, vagy bántja valami a gyomrát? a szájüreg az emésztőrendszer része - ezért ez egy tünet.
2015. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

és nem lenne jobb ha nem kéne küln szobában aludni, hanem akkor elmenni egy másik orvoshoz aki meg tudja mondani mi a baja?

am másik fogorvost is felkereshet, nekem párom 3helyről 3féle diagnózist kapott, az utolsó segített csak

2015. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz kellemetlen, mivel biztos más is érzni, nem csak te. Mond meg neki szépen, hogy te figyu, szerintem elkellene menend az orvoshoz, mert megváltozott a lehelleted szaga. Ez biztos nem normális. Lehet refluxod van vagy valami komolyabb.
2015. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A rossz lehelet csak egy kellemetlen tünet, de komoly bajok jele is lehet. Mindenki a rossz fogakra vagy ínygyulladásra gondol, de okozhatja reflux, idült arcüreggyulladás, hörghurut. Ezek komolyan veszélyeztetik az egészségét ahogy az alvási apnoe is. Mindenképpen beszéld rá kivizsgálásra.
2015. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!