Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire mehet a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mehet a házasság megromlására ha a férj elmegy külfödre dolgozni és 3-4 havonta jön egy hétre haza?

Figyelt kérdés
2-3 évig lenne igy mig összejön a pénz a lakásra,egy 6 éves gyerek is van aki mindjárt kell iskolaba menjen .
2015. ápr. 27. 08:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%

És minden ovi 4 órás? Nincs nagyobb településen normális ovi? Ahol te meg találhatnál munkát? Akkor munkába menet vihetnéd az oviba, hazafelé meg mész érte. Bár írod, hogy már 6 éves, tehát hamarosan iskolába fog járni. Gondolom, az nem 4 órás :)

Az semmiképp sem megoldás, hogy beragadtok a kis faluba, ahol semmi sincs.

A külföld jó megoldás lehet, de akkor úgy, hogy pár hónap múlva ti is mentek utána és te is keresel ott munkát.

2015. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem szemrehányásképp mondtam, ha nem akarnál dolgozni, az is a Te dolgod lenne, nem az enyém. Csak felvázoltam a helyzetet, tapasztalatból. Mármint az anyagi részét, családom (mármint férj, gyerek) nincs otthon. Én is azt látom megoldásnak, hogy a férjed kimegy, elrendezi a dolgokat, ti pedig utána mentek. Iskolakezdésig pont meg is lehet oldani ezt, és akkor a gyerkőc ott tudja elkezdeni a sulit. Pár hónap, és folyékonyan fog beszélni németül.
2015. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem sikerül kijutni,mert itt nehez a megélhetes s a gyerek is szerintem hamar megtanulna a nyelvet s megszokna.ha itt maradunk 5 év mulva se leszünk elörébb.
2015. ápr. 27. 14:50
 24/25 Forevernow ***** válasza:
30%
Az én szûleim is így kezdték.. Apám kiment külföldre dolgozni, 4havonta járt haza..összeszedett egy nőt, 5 éve elváltak.. Nem érte meg..
2015. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
55%

Már azt is nehéz kibírni, hogyha 1 hétig van oda.

Tapasztalat. A szüleim fél évet vannak együtt, fél évet pedig külön, amíg apa kimegy Afganisztánba.

Nehezen bírják ki a fél évet egymás nélkül, de cserébe utána félévig együtt vannak.

Szerintem 3-4 havonta 1 hét együttlét nagyon kevés. Nem mondom, hogy meg fog csalni, mert ha tényleg dolgozni megy ki, akkor nem lesz rá ideje, és ha szeret, akkor amúgy se tenné. Aki kint megcsalna, az itthon is ha módja van.

Szóval én nem ettől félnék. De hidd el, hogy a gyerekednek se tesz jót. Vagy együtt menjetek, vagy pedig költözzetek olyan helyre ahol több lehetőség van. (Nem muszáj külföld)

2015. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!