Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit éreznél ha a házastársad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznél ha a házastársad valamelyik szülőddel csalna meg?

Figyelt kérdés

Férjek/feleségek hogyan éreznétek magatokat ha azon kapnátok a feleségeteket/férjeteket hogy az édesapáddal/édesanyáddal szexel?

Szerencsére csak elméleti kérdés számomra, de az egyik ismerősöm azt állítja tud ilyen esetről.



2015. ápr. 12. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Én röhögnék egyet! Roppant nevetséges az egész!
2015. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom... Viszont abban biztos lennek, szamomra mind a ketten halottak lennenek.
2015. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném el. Egyikse olyan hülye.
2015. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez aztán árulás a javából, ami megbocsáthatatlan mind két részről, de szülő részéről extra mocskos és aljas húzás. Amúgy szerintem közel vagy a tűzhöz, ezért tetted fel a kérdést.
2015. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet. Pár éve derült ki az eset, azóta is együtt él "anyós és veje".
2015. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, konkretan a jelenlegi parom, akinek megvolt az akkori baratnoje (csak baratnoje volt, nem voltak hazasok) es parhuzamosan annak az anyja is. Parom meg fiatal volt, ugy 20 eves es amikor anyuka beprobalkozott, nem mondott nemet. Nem tartom normalisnak egyaltalan, de persze sokkal rosszabb velemennyel lennek ha 10 evvel idosebb let volna es a ferje a lanynak. En ezt az en helyzetemben nem tudom elkepzelni, mert normalis szereto csaladban nottem fel es a szuleim amugy sem fiatalok, de a mai vilagban, a mai fiatalsagot elnezve (akinek nem inge ne vegye magara) en mar semmin nem lepodok meg.
2015. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az en exem is meselte, hogy kezelgette az elso felesegenek az anyjat.De o legalabb szegyellte magat erte.
2015. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tunek semmit,ilyen derulne ki mar jonne a betegszallito es bedugnanak az elmegyogyiba.
2015. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mondjuk eléggé csodálkoznék, ha a csajom összejönne a 65 éves vérheteró anyámmal.

De ha őszintén szeretnék egymást, áldásomat adnám a frigyre.


38 leszbikus

2015. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!