Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire mehet a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mehet a házasság megromlására ha a férj elmegy külfödre dolgozni és 3-4 havonta jön egy hétre haza?

Figyelt kérdés
2-3 évig lenne igy mig összejön a pénz a lakásra,egy 6 éves gyerek is van aki mindjárt kell iskolaba menjen .
2015. ápr. 27. 08:08
1 2 3
 1/25 aikiboxer ***** válasza:
80%

3-4 havonta?!


A házasság még hagyján (annak is annyi), de a gyereknek szüksége van az apjára.

2015. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%

Szia . Egy atom biztos házasság simán kibír ennyit ;) !!!! Tudom , mi is benne vagyunk :) , immár 3.éve ... De most már nem sokáig , nyár végén költözünk ki mi is a férjemhez a lányunkkal !

Egyébként eleinte nagyon rossz nyilván , de hidd el az a 4 hét tényleg elrepül ! Sok sikert nektek ! 🍀

2015. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Borítékolható a válás. Ez nem kapcsolat.
2015. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Ja ... Kicsit benéztem , azt hittem 4 hetente jön majd haza a férjed ( az enyém úgy szokott ) . Hát , kemény a 3-4 hónap , de ha félidőben te is ki tudsz hozzá menni látogatóba kicsit , akkor ki lehet bírni .
2015. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%

OFF: 2-3 év alatt egy embernek NEM jön össze egy lakásra, főleg, ha egy évben 3-4-szer hazamegy. Hacsak nem mérnök, orvos vagy programozó. De még úgy is necces.


ON: Én biztos nem élnék távházasságban, gyerek nèlkül sem. De ha tènyleg a lakás a legfontosabb, és erős, jól működő házasság, akkor talán kibírható. Csak fel kell készülni, hogy a 2-3évből 4-5-6 lehet.

2015. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Mi is kb. így vagyunk,nincs ebből gond.Gyorsan megy az idő nagyon,nem gondoltam volna.És észben kell tartani miért történik mindez,mi a cél.
2015. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nagyon hosszúnak tünik,de nekem nincs munkahelyem a fiamra nincs ki vigyazzon,az ösztöl 8-12ig lesz csak iskolaba, a férjem fizeteseböl élünk,alberletbe!s jött ez a lehetöseg,nem tudom be merjük-e vállalni?
2015. ápr. 27. 08:30
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Mire összeszedné a pénzt a lakásra addig már teljesen el fogtok hidegülni egymástól, hiába nézed mi a cél az nem segít, nem lesz ott ha bármi van, nem lesz kivel átbeszélned, lecsökken a kommunikáció, persze tudom van net, de az nem olyan személyes és ez a lényeg a kommunikációban, hogy ott van melletted. Nem tudom, én biztos nem bírnám ki, még gyerek nélkül sem. Nem megoldható, hogy mind hárman kimenjetek? Az lenne a legjobb.
2015. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
romaniarol lenne szó,s itt falun ahol lakunk 15000 euroert lehet venni,pl.amit bérlünk
2015. ápr. 27. 08:33
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem mész vele te is? Gondolom ott is albiban lenne, nem férnétek el ti is? Ha így is úgy is otthon vagy, akkor nem mindegy? A gyerkőcnek meg jól jöhet, ha korán elkezd idegen nyelvet tanulni.


Szerintem 3 évig nem lehet ezt bevállalni, gondolj bele, 9 éves lenne a gyerek, mire újra részt tudna venni az életében. Szerintem csomagoljatok, és menjetek vele ti is. Egyébként melyik országról van szó?

2015. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!