Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire mehet a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire mehet a házasság megromlására ha a férj elmegy külfödre dolgozni és 3-4 havonta jön egy hétre haza?

Figyelt kérdés
2-3 évig lenne igy mig összejön a pénz a lakásra,egy 6 éves gyerek is van aki mindjárt kell iskolaba menjen .
2015. ápr. 27. 08:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
ha nincs munkád és a gyerek még nem kezdte el a sulit, mi akadálya van, hogy együtt menj a férjeddel? vagy pár hónappal később, amikor már berendezkedett?
2015. ápr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

3 ev alatt fogtok 15e eurot osszerakni?


Nem kene inkabb nektek is arrol a kornyekrol elkoltozni? Menjetek ki mindannyian Nyugatra.


Neked uygsincs allasod, ugyhogy tokmindegy. De a gyerekednek legalabb lesz eselye egy jobb eletre.

2015. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 aikiboxer ***** válasza:
26%
Sokkal olcsóbb kivinni a családot, mint otthon tartani őket és hazajárni. Később amúgy is ráfizetnétek a válásra. Ezt nem fogja a kapcsolatotok kibírni.
2015. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
németorszgrol,én is abba reménykedek hátha sikerülne kimenni utánna,a gyereknek is mindegy lenne hogy hol van ha együtt vagyunk
2015. ápr. 27. 08:44
 15/25 anonim ***** válasza:
55%

Ez nagyon rosszul hangzik. Negyed évek anélkül, hogy látnátok egymást.

Szerintem menjen ki, rendezkedjen be, dolgozza be magát, aztán menjetek utána.

2015. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 mtke ***** válasza:
63%
Én tényleg benne vagyok ebben, kint vagyok a párommal. Látom mi történik a házas gyerekes férfiakkal. Az még a jobbiik eset ,hogy 2-3 hetente eljarnak k....zni, de van itt pár olyan férfi akik haza adják a hosszerelmest itt meg mással élnek egyutt
2015. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%
Én ebbe sosem mennék bele. Nálam a 3-4 hónap limit az max arra lenne jó, hogy annyi idő után találjak én is munkát/módot a kiköltözésre. De hogy évekig így éljünk... Az nem család, az nem házasság. Nekem még azzal is bajom lenne, ha csak havonta egy hétvégére látnám. Ha már külföld, akkor menjen mindenki, annak semmi értelme, hogy az egyik fél gürizik olyanokért, akiket évekig nem is lát, és tulajdonképpen nem is ismeri őket- a gyerekét legalábbis. 2-3 év alatt meg nem jön össze a pénz lakásra, azért Németországban sincs kolbászból a kerítés, a fizetése fele így is elmenne önfenntartásra, egy újabb része arra, hogy titeket eltartson, egy harmadik rész meg az utazásokra. Alig lehetne így félretenni. Akkor már gazdaságilag is jobban megéri, ha egy helyen vagytok. Legalább az otthoni albérletet nem kell fizetni. Máris előrébb álltok.
2015. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
Tehát neked nincs munkàd, most a férjed otthoni fizetéséből éltek, és ha kimegy, abból fogtok, gondolom. Tehát a férjednek fenn kell tartani magát ott kint, titeket otthon, és ezek mellett még lakásra is gyűjtenétek kb.havi €1000-€12000-ból? Ne haragudj, de álmokat kergettek. Külföldön élek, nem a levegőbe beszélek.
2015. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Daniel Daniel válasza:
43%
Szerintem meg emberelje meg magát az asszony is, s keressen magának munkát azért, hogy az apa is minduntalan láthassa a gyerekét (mert ugyebár csak az az ember nem talál munkát, aki nem is akar istenigazából dolgozni) ,vagy ha ez így nem ízlik, akkor menjen külföldre az asszony s járjon ő haza negyedévente.
2015. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
itt nem arrol van szó,hogy nem akarok dolgozni,hanem napi 4 orat van ovi!,a gyereket vinni kell s hozni,napi 3 oraba hol lehet munkat kapni?a legközelebbi város 25 kmre van,falun vagyunk,nincs munkalehetöseg,max ha reggel 5kor mesz és delutan 4 -5 kor érsz haza,az ingazassal szamolva a napi 10 oras munkaidöt,autonk nincs és junius 15-szept 15ig vakacio,nincs kire hagyni a gyereket.itthoni fizetes atszamolva kb.60000ft s beosztjuk ahogy lehet,sajnos ez romania,a gyermek pénz is kb.6000ft,
2015. ápr. 27. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!