Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek, mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk a férjemmel és a 2 gyerekünkel több mint 1 ève. Nagyon utálok itt lenni, gyűlölöm. Hiányzik a régi életem, a munkám, a barátaim, stb. Emiatt folyton veszekszünk a fèrjemmel. Minden nap. Én szeretnék hazamenni, de nem tudnám egyedül fenntartási az albérletet. A férjem azt mondta, ő nem ad egy fillért sem :-(.
2015. ápr. 26. 15:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező,mi lenne,ha válaszolnál a kérdésekre.Mi a baj tulajdonképp?Itt mindenki segíteni próbál.Nekem az a gyanùm,hogy a férjednek lett egy jó munkája,kivitt titeket,eltartott,és most hogy átmenetileg kint sem megy olyan jól a szekér,őt okolod.És a legnagyobb gondod,hogy ő nem ad pénzt,ha te hazamégy.Ha nem írsz konkrét dolgokat.
2015. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szóval,ha nem írsz konktét dolgokat,akkor tanácsot sem tud adni senki.A nyelvsuli mellett is mehetsz dolgozni.
2015. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha a férjednek nincs kint munkája, akkor miből kéne adnia?


A gyerekeket mi akadályozza abban, hogy barátkozzanak, sportoljanak?


Mi is gyerekestül költöztünk külföldre, nem volt könnyű és most sem az, de összességében látjuk a pozitív változást, főleg a gyerekeknél.


Neked otthon egyébként milyen kilátásaid lennének? Van jó szakmád? Írtad, hogy nyelvsuliba jársz, lehet, hogy amiatt érzed magad rosszul, hogy nem beszéled a nyelvet? Ez majd változni fog. Addig is lehet kint élő magyarokkal is barátkozni.

2015. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem az a baj, hogy nincs pénz. Egyszerűen gyűlölöm ezt a helyet. Semmivel nem jobb mint otthon. Pont ugyanúgy nincs pénz semmire. Úgyhogy nem értem miért kell itt élnem magányosan? Ott legalább tudok kihez szólni. Ő csak ül egész nap a gép előtt, nem csinál semmit.
2015. ápr. 26. 16:31
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
Április vége van,jùniusig jár még nyelvsuliba bő egy-,másfél hónapig.Nehogy már ne tudjon németül semmit.
2015. ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%
Költözz haza. Igenis itthon is lehet boldogulni, csak akarni kell. Nekem tökéletesen megy, jut mindenre. Néhány havonta megyek ki németországba a munkám miatt, hidd el, nem jobb kint. Annak az országnak is megvannak a maga gondjai, hiába nagyobb a fizetés kint, rohadt drága a megélhetés kint. Amit megkeresel el is megy erre. Ostobaság emiatt elhagyni az országot.
2015. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%

"ugyanúgy nincs pénz semmire"


Elég logikus, ha te lusta vagy dolgozni, a férjed meg épp munkanélküli. Feltételezem amíg eltartott nem volt ekkora arcod, csak most az, hogy ő is szar helyzetbe került.


Mi lenne, ha saját magad sajnáltatása helyett gondolnál a gyerekeidre is, és nekiállnál dolgozni? Nyelvet tanulni amellett is lehet.

2015. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
ma 16.45:teljesen egyetértek.A kérdező valószínűleg ùgy volt vele,mint sokan mások,hogy kolbászból van a kerítés,és nem kell szinte semmit sem csinálni,mert Németország.
2015. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs nagy arcom és lusta sem vagyok. 20 éves korom óta dolgozom, csak a gyerekekkel voltam otthon 3 évet. Volt, hogy 2 helyen is dolgoztam.
2015. ápr. 26. 17:16
 20/21 anonim ***** válasza:

A koltozé valójában nem olyan konnyu mint elsore látszik. Beilleszkedni az új helyre, kozben anyagilag is a helyén lenni nem egyszeru. Kozben az ember azt gondolja, hogy meg állt otthon az ido és az emlékek elkezdenek megszépulni.

Elsokent fejben kéne rendbe tenni a dolgokat. Próbálj a jovobe nézni, lásd a lehetoségeket. Férjen próbáljon meg munkát találni. Ha nem is a képességeinek megfelelot, de legalább dolgozni fog. Egy férfinak elég fusztráló tud lenni, ha nem tudja megteremteni még az ételre valót sem. Ha megszunik az anyagiak miatti fusztráció, a kettotok vizonya is javulni fog.

Te próbálj meg barátokat keresni. Ne legyen probléma, hogy nem beszéled olyan jól a nyelvet. Légy barátságos és nyitott mindenkihez. A nyelviskola remek hely erre, használd ki.

A gyerekekrol annyit, hogy sokan hiszik úgy, hogy "a gyerekek agya szivacs, magába szívja nyelvtudást rovid idon belul" pedig nagyon nincs így. Youtube-on néhány kulfoldon elo fiatal lánynak van csatornája (ez most elég divatos) és szoktak mesélni, hogy ment a beilleszkedés. Hogy az elso 1-3 évben nem mentek oda beszélgetni senkihez, mert nem beszéltek annyira folyékonyan, hogy megértség a tobbi fiatalt. Így a tobbiek is kirekesztoek voltak. Magányosak voltak és az iskolában sem tudtak úgy teljesíteni, mert nem értették meg a tananyagot. Ez nem csak azokra vonatkozik akik 0 nyelvtudással mentek ki. A gyerekeknek nyelvtudását is fejleszteni kell az iskolán kivul is.

A kulfoldre koltozés az magában foglalja a magányt és azt hogy nem tudsz úgy teljesíteni mint korábban. Persze erre nem figyelmeztet senki, hiszen az irigy ismerosok csak azt látják, hogy kulfold=gazdagság, a barátoknak, családnak akik aggódnak az emberért, oket próbáljuk megnyugtatni, hogy nem olyan rossz a helyzet.

Tarts ki, egy év szinte semmi, adj tobb idot magadnak/magatoknak.

2015. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!