Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kellene tennem? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Felbukkant a 3. Hogy ez mennyire biztos? Sms-ek, üzengetések kora reggeli órában, késő estiben. Ezek, amiket hallok, látok. A napközbent nem tudhatom. Lezárt telefon, táblagép. Korábban nem titkolództunk. Várjak míg biztosan kiderül, vagy most vonjam kérdőre, tudván, hogy valószínű tagad, mert nincs semmi a kezemben, ami egyértelmű lenne?

2014. febr. 5. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Én figyeltem, majd lekértem egy részletes telefonszámlát amit a kezébe nyomtam. Azt már nem lehetett kimagyarázni. Mindenképp jó lenne valami "kézzelfogható" bizonyíték.
2014. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
szerintem is bitzonyíték kell! esetleg találtál sms-t a telefonjában, ami arra utalna? mert ha igen, akkor ez egy jó bizonyíték lenne.
2014. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ne a háta mögött keress bizonyítékot, hanem amikor hallod, hogy sms érkezett, állj oda elé, és kérd meg rá, hogy mutassa meg.

Ha elkezdi a tipikus kiakadást, és megpróbál bizalmi kérdést csinálni belőle, nyugodtan mond meg neki, hogy igen elbizonytalanodtál. Látni akarod az sms-t, vagy csomagolhat és mehet. Ha megmutatja, és nem nő van a dologba, akkor mondj csak annyit, hogy köszi.

2014. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Semmi konkrétat nem találtam, amit ne tudna kimagyarázni. Csak gyanúsak a szövegek.
2014. febr. 5. 11:19
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha nyomozgatni fogsz és lebuksz akkor tuti még Ő lesz kiakadva. Ezt akkor is eljátsszák előszeretettel, amikor közben sárosak az ügyben. (tapasztalat)

Pedig ha rákérdezel, úgyis tagadni fog és attól Te még nem nyugszol meg.

Nincs számítógépe?

2014. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van. Onnan tudom, amiket eddig összeszedtem.
2014. febr. 5. 11:46
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Vidd el romantikus meglepi hétvégére ahol nincs térerő:) A viselkedéséből majd kiderül szerintem egyértelműen. Ha nyugodt, örül hogy kettesben romantikáztok, akkor nem csal meg, ha pedig végig ideges,h nem tud telefonálni, akkor rákérdezel h kit is akarna annyira hívogatni....
2014. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Neked kell még bizonyíték? Jól éreznéd magad, ha 100%-ra tudnád?Ha a párod bevallaná? Mégjobban meg lennél alázva ezzel hidd el....Szépen tedd lapátra.
2014. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozza le a válaszokat, de jó lenne ha nem itt gyökérkedne.
2014. febr. 5. 13:03
 10/13 A kérdező kommentje:

Az üzenetek kimagyarázhatók, emiatt tartok a szembesítéstől MÉG.

Valójában nem is tudom mit higgyek. Ugynúgy szeret, mint eddig, ugyanúgy ki is mutatja. Az időbeosztásával, azzal hogy hol mikor van szintén tisztában vagyok, mert minden nap megbeszéljük a programot és még egyszer sem derült ki, hogy hazudott volna.

Ha hosszabb útra megy, telefonon végig beszélgetjük. Mégis, amiket láttam, olvastam sajnos az ellenkezőjét mutatják.

Viszont még kimagyarázható szinten látok bele csak az egészbe. Bár szerintem, amit most látok az is nagyon gáz.

2014. febr. 5. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!