Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek, mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk a férjemmel és a 2 gyerekünkel több mint 1 ève. Nagyon utálok itt lenni, gyűlölöm. Hiányzik a régi életem, a munkám, a barátaim, stb. Emiatt folyton veszekszünk a fèrjemmel. Minden nap. Én szeretnék hazamenni, de nem tudnám egyedül fenntartási az albérletet. A férjem azt mondta, ő nem ad egy fillért sem :-(.
2015. ápr. 26. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%

félre teszel

mikor elég pénzed van hazamész

beadod a válópert és a gyerekelhelyezést illetve megitéltetsz gyere tartást

közben keresel munkát

gyerekek ovi bölcsi

2015. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%

Kicsit önző a férjed.Szülői segítséged nincs?Itthon lenne munkád?

Én biztos hogy hazajönnék.Ha van egy átlag melód,akkor ha nem is bőségesen de a gyt-al megélnétek.

Egy ilyen önző barommal nem maradnék együtt.Mi az hogy nem ad egy fillért sem?Olyan nincs.

2015. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hol éltek és miért utálsz ott lenni?

Egy új helyre beilleszkedni, elengedni a régi dolgokat nagyon nehéz. Ezért jó lenne, ha kicsit többet írnál. Mert ha csak egyszerűen honvágyad van, azt normális és pár aprósággal lehet csökkenteni. Skypeon beszélgess az itthoni barátaiddal, próbálj hazai ízeket készíteni, stb. Lehet segít. De ha más komolyabb dolgok, azt írd le, mert így látatlanban nehéz okosnak lenni.

2015. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerinte én vagyok önző,hogy nem akarok itt maradni. Mert a gyerekeknek itt jobb. Én nem vettem észre. Otthon sportoltak, voltak barátaik itt egyik sem. A kisebbik úgy ahogy beilleszkedett, de a nagyobbik egyáltalán nem.
2015. ápr. 26. 15:56
 5/21 anonim ***** válasza:
melyik országról beszélünk?
2015. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Németországban élünk.
2015. ápr. 26. 16:01
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mellékes,hogy mi volt az ok,ami miatt kimentetek.Otthon nem volt megélhetési lehetőség,vegetáltatok?Én mondjuk nem értek egyet azzal teljesen,hogy a férjed önző.A konkrét probléma még nem tiszta.Tény,hogy a magyar szinte mindig magyar marad,de ha otthon nem jó,akkor muszáj áldozatot hozni.Te ott dolgozol?Mert ha nem,az unalom is lehet vitaforrás.Mennyi idősek a gyerekek?A férjed is érezheti azt,hogy te vagy az önző.
2015. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

Nem értem min csodálkozol. Ketten meghoztatok egy döntést, most 4 emberből te vagy az egyetlen, aki elégedetlen ezzel, és miattad legyen a család többi tagja is boldogtalan?


Menj, keress otthon munkát, de a gyerekeket ha lehet hagyd ott a férjednek, mert kettőtök közül ő legalább el tudja tartani őket, és az önző vágyai helyett a gyerekek boldogulására is gondol (névlegesen hogy külföldön jobb oktatásban részesülnek és normális jövőjük lehet, nem úgy mint Magyarországon, ahol diplomával is retteghetsz, hogy melyik nap rúgnak ki az amúgy is alulfizetett munkádból).

2015. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Elég nagy tévedésben élsz utolsó. A férjem is folyton ezt hangoztatja. Ehhez képest 3 hónapja nincs munkája.
2015. ápr. 26. 16:19
 10/21 A kérdező kommentje:
Én nyelvsuliba járok júniusig.
2015. ápr. 26. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!