Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbotránkoztok, ha az utcán/m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbotránkoztok, ha az utcán/moziban/étteremben stb egy ilyen párt láttok?

Figyelt kérdés
Nagy korkülönbség ,20as éveiben járó lányka 40-50es palival.
2015. ápr. 6. 23:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Én jól megdobálnám macska kűvel... mármint a leányt... A hapsi tud élni
2015. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Ma már az "öreg" marhára nem annyi idősen kezdődik, mint 20-30 éve. Sőt, ha belegondolunk, hogy 500 (de, még majdnem 50 éve is) éve a 20 évesen hajadon lányokkal valami "gáz" volt (pl. ronda volt vagy apáca stb) illetve a 40-50 éves férfiak nagypapák és öregek voltak...

Ma nem itt tart az öregség, de még talán nem is 60 évesen ( sőt, saját, 70 éves apumat sem tartom öregnek, és meg nem mondaná róla senki, hogy annyi. napi szinten sportol stb)


Én 25 évesen simán megnézek 1-1 jobban kinéző 40-50 éves férfit. Sőt, állítom, hogy jobban tetszenek, férfiasabbak, mint az én generációm(hát, még a nálam fiatalabbak) férfi tagjainak elég nagy hányada.


Mindezektől függetlenül, 26 éves a párom :)

2015. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Döbbenet, hogy az ilyen kérdések kapcsán azok, akik szerint ez normális, nem jutnak tovább annál a gondolatmenetnél, hogy "de milyen jól néznek ki az 50-esek". Teljesen mindegy, fiatalabbnak néz ki vagy öregebbnek. A már megélt élete az, ami befolyásolni fogja a párkapcsolatot, az pedig a kinézetétől független!
2015. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

#33! épp ez az.

Én , bár fiatalnak tartom magam, viszketőgörcsöt kapok a generációm #yolo#swag, páwa kis nyálgépeitől :)

2015. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
láttam ilyet,gyerek is volt velűk. mi ezen a megbotránkoztató? max az,hogy a pasi leginkább lecsuszott egyetemi tanárnak tünt,aki meghúzta lázadó diáklányt de nem vizsgákon...
2015. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!