Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbotránkoztok, ha az utcán/m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbotránkoztok, ha az utcán/moziban/étteremben stb egy ilyen párt láttok?

Figyelt kérdés
Nagy korkülönbség ,20as éveiben járó lányka 40-50es palival.
2015. ápr. 6. 23:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
44%
50-es kollégám ép az ilyen megbotránkozó idiótákat provokálja mikor a 20 éves lányával megy az utcán, aztán jókat röhög mindkettő a markába
2015. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
74%

Azt sem tudom,hogy milyen az,hogy megbotránkozni.Nyilván ez azért van,mert elfogadó vagyok másokkal szemben.Nem tartok attól rossz embernek senkit,mert idősebbet vagy éppen fiatalabbat szeret,nem ez határozza meg az embert.


De persze odanézek,de nem bámulom őket.Én nem szimpatizálok az idős férfiakkal,sosem tetszettek a jóval idősebbek,a velem egykorúak jönnek be,meg maximum a tőlem 4 évvel idősebbek(néha még 5 is lehet,de az már ritka).


Mert hát akkor számoljunk csak...

Én vagyok most 19 éves.Egy tőlem 4 évvel idősebb pasi 23 éves,egy tőlem 5 évvel idősebb meg 24 éves.Ha így belegondolok,még az is oké,de már 25-26-tól biztos meg se tetszik egy se.


Van aztán olyan eset is,amikor nem tudom,hogy pontosan mennyi idős,de megtetszik.Na,akkor megkérdezem,hogy hány éves az illető.És akkor ha azt kapom válaszként,hogy 26 vagy annál több,akkor azonnal lépek hármat hátra,és megkérem,hogy ő is lépjen hármat hátra.:DD


Nem tehetek róla,furcsán "működök".A kor bennem sok dolgot legátol,ilyen az ismerkedés(ha kapcsolatot keresek).


Viszont nagyon jól működik a korkülönbség,amikor véleményt kikérek,vagy barátságot keresek.De csak is a velem azonos nemű,idősebb embernek a véleményét fogadom el,de természetesen bárkit meghallgatok.Ezen sincs mit megbotránkozni,szerintem!:DD Tapasztaltabb emberek véleményeit,érzéseit,benyomásait az életről meghallgatni mindig izgalmasabb,mint a fiatalabbak plázaélményeit hallgatni.Élmény?Nem hinném!


Na,a lényeg az,hogy nincs miért megbotránkozni ezen,de nekem gusztustalan,ha belegondolok a ténybe,hogy milyen lenne,ha én lennék egy öregemberrel.Fúj.

2015. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
48%

kb nekem olyasmi jut eszembe erről, hogy ennyire nem talál a csaj magához illőt, hogy így leadta


a palinak meg nem véletlen kell fiatal, nem akarja elkötelezni magát

2015. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó hozzászólónak. A Férjem és köztem 32(!) év a korkülönbség.8 éve hazasodtunk össze,van egy közös 5. éves kislányunk.Hidd el,hogy szeretheti egymást két ember a nagy korkülönbség ellenére.Hajtottak ám rám a Fiatalok is,de mit kezdjek egy gyerekkel?Netán egy számítógépes játékról csevegjek vele?!Nem,koszi,akkor már inkább magamhoz nyúlok.A férfi igenis legyen FÉRFI,ne egy mama kedvence,nyamnyila majom.Az sem árt,ha tudja,hogy mire van szükségem az ágyban...Anno,22 évesen egy velem egykorú ezt aligha tudta volna.Nem mellesleg mire vállaltam volna gyereket?!Ja,gyereknek szültem volna gyereket.Egyszóval én maximálisan Megértem ha egy fiatal nő idősebb férfit választ magának.Ott legalább nem esik pofára,ha az ágyban kötnek ki.Míg egy fiatalnal nagyobb az esély,hogy gyorstüzelő.
2015. ápr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
87%

Van egy barátnőm, aki az idősebb férfiakra "bukik".

Pont ugyanolyan problémák voltak a kapcsolataiban, mintha fiatalabb pasikkal lett volna, megspékelve a generációs különbségekből adódó problémákkal.

Innentől kezdve egészsegükre az ilyen pároknak. Ha ezek ellenére boldogok, akkor ki vagyok én, hogy megszóljam őket.

2015. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
82%

nyilván ezek az általánositások nem minden esetben igazak.

és mikor két olyan ember talál egymásra ahol ezek a dolgok rendben vannak, akkor boldogok lesznek függetlenül a kortól.

2015. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Szerintem észre se venném, el vagyok foglalva a gondolataimmal, nem nagyon jutnak el az agyamig a kívülről érkező ingerek.

Meg általában az ilyen kapcsolatok is kereslet-kínálat alapom működnek. A lánynak kell egy pénzes pasi, a férfinek meg egy fital lány, az igények kielégítve. Meg szerelem alapú is lehet egy nagykorkülönbséges kapcsolat, itt szintén ki vannak elégítve a felek igényei. Adódhatnak generációs különbségek, na és? Ha a lány egy vele egy korúval jönne össze, akkor sincs garantálva, hogy 100%-ig tökéletes és probléma mentes lesz az a kapcsolat.

2015. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
89%

Miért botránkoznék meg azon, hogy az emberek nem egyformák egy többmilliós városban?

Amíg senkit nem kényszerítenek semmire és nem követnek el törvénybe ütközőt, addig nekem mindegy.

2015. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem is biztos, hogy párkapcsolatban élnek, az is lehet, hogy szülő-gyerek. De még ha párkapcsolatban is élnek egymással, egyikőjüktől sem kérem el a személyi igazolványát, tehát lehet, hogy az a 20 év valójában 35, a 40-50 is lehet annyi.

(egy 27 éves nő, akinek 40 éves a férje, és rendszeresen 17-nek néznek)

2015. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
35%

az igaz, hogy 99%, hogy egy öreg pasi mellett a fatal nő a pénzéért van, de egyben ez azt is jelenti, hogy 1% az esély arra, hogy az öreg 60 -as pasi szegény s a gazdag fiatal 17 éve lány mellett van csakis a pénzéért.

Tehát ha én meglátok egy öreg 60-as pasit egy 17 éves lánynyal, akkor biztos nem arra gondlok, hogy biztos az apja, mert az unalmas, arra se hogy biztos a nagyapja, mert az is unalmas, de még arra se hogy biztos a pasi pénze miatt van mellette a nő mert az is unalmas.

és arra gondolok, hogy mi van, ha pont ezt az egy százalékot látom, amikor az öreg szegény pasi van a gazdag tinilány mellett a pénzéért.

mert ez juj de izgi!

2015. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!