Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbotránkoztok, ha az utcán/m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbotránkoztok, ha az utcán/moziban/étteremben stb egy ilyen párt láttok?

Figyelt kérdés
Nagy korkülönbség ,20as éveiben járó lányka 40-50es palival.
2015. ápr. 6. 23:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%

Odanézek -> Nem illenek össze... -> Mit is néztem előbb?


Szóval nem, nem foglalkozom ilyenekkel.

2015. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
Ma már semmin nem botránkozom meg. Irigyelni viszont nem irigylem őket. A lány naivnak és butuskának tartanám, a férfit pedig vén kéjencnek, aki gátlástalanul nyomul a friss husira. Ha látszik rajtuk a kapcsolat "üzleti" jellege, akkor a lányt sem sajnálom.
2015. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
32%
hát azért én is odanézek, igen. sosem értettem, mit esznek a fiatal lányok a vénembereken, én magam a friss husit kedvelem.
2015. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
75%

Mivel semmi kozom hozza, ezert miert botrankoznek meg rajta?


Felnott emberek, azt csinalnak amit akarnak. Amugy valoszinuleg eszre sem vennem, konkretan lexarom mit csinalnak masok.

2015. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%

Hát...


Attól függ.


Tényleg huszonévesnek néz ki a lány? Esetleg fiatalabbnak? Netán idősebbnek? A férfi Clooney-ra vagy Döbrögire hasonlít inkább? És honnan tudom, hogy egy pár? Smárolnak? Nem nézek smároló embereket. Lehet, hogy ki sem derül számomra, hogy egy pár, csak apa-lánya párosnak nézem őket.

2015. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
27%

Nekem egy ilyen van a családomban és egy az ismeretségi körömben, úgyhogy nem. Az egyik ilyen kapcsolat pusztán érzelmi alapon szövődött, a másiknak van némi anyagi vetülete is, a pasi ugyanis gazdag, de emellett igényes és jóképű is.

Önmagában tehát nem látok ebben semmi rosszat, más kérdés, ha a nő egyértelműen és kizárólagosan a pénze miatt van a pasival. De ebben az esetben a férfit jobban megvetem, mint a nőt.

2015. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
69%

Kérdezőnek: észre sem venném.


3-nak: aki egy 40-50-es férfit vén embernek gondol, az nagyon el van tájolódva.

Egy 45 éves ember még 20 évig dolgozni fog (ha lesz állása). És még akkor sem lesz vén.

2015. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%
Azért nem mindegy, hogy 29 és 41, vagy 21 és 59.
2015. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

Apukám és köztem 40 év korkülönbség vaan. Nőnapon egy étteremben szerelmeseknek néztek minket! Olyan jót röhögtünk azon, hogy milyen primitív emberek vannak.


Egyébként (bár nekem nincs apakomplexusom) de ahogy fentebb írták is, van aki az üzleti részét látja ebben, van aki a naív gyereket és van aki a nagy semmit.

Régen is kötöttek házasságot nagy korkülönbséggel, ez most sem fog változni. Én nem mondanám egészségesnek, de ha nekik jó akkor hajrá...

2015. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
35%

Megbotránkozni nem botránkozom meg... max. megvan a véleményem, ha a lány egy műmaca, a pasas meg egy láthatóan újgazdag procc pasas, aki ráadásul még kövér meg igénytelen is :D.


Amúgy meg sok esetben meg sem tudom különböztetni, hogy apa-lánya vagy szerelmespár, hacsak nincsenek egymás szájában egész végig :D.

2015. ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!