Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbotránkoztok, ha az utcán/m...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbotránkoztok, ha az utcán/moziban/étteremben stb egy ilyen párt láttok?

Figyelt kérdés
Nagy korkülönbség ,20as éveiben járó lányka 40-50es palival.
2015. ápr. 6. 23:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az ilyen párocskákkal nagyon rossz tapasztalataim vannak, úgyhogy semmi jó érzésem nincs velük kapcsolatban.:( Unokanővéremnek volt egy gazdag, 50-60 éves párja, miközben ő csak a 27 évét töltötte. Annak a pasinak volt felesége, meg még ki tudja, hány szeretője. De ez nem is izgat, mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. Viszont engem egy temetésen próbált meg felszedni, még arra se volt tekintettel, hogy végigbőgtem az egészet és egy roncs voltam. Most akkor mi legyen a véleményem az ilyen párokról? Undorítóak, pont.
2015. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
49%
Hogy az én válaszomat nulla %-ra értékeltétek, még megértem. Na de a 10-est? Azzal meg mi bajotok volt? Érdemben válaszolt a feltett kérdésre.
2015. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

talán pont ez.

itt hülyeségeket szokás irni.

2015. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Hidegen hagy.


Ha rákérdeznének mi a véleményem, vagy ilyesmi, akkor egyenesen megmondanám, hogy én nem mennék bele ilyen kapcsolatba (egyszerűen azért mert a nálam fiatalabb férfiak tetszettek korábban is/ most már csak egy:)), de nekik sok boldogságot kívánok. Ennyi.

2015. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
21-es Te vagy a nem normális.Szeretheti két ember egymást a korkülönbség ellenére.Tapasztalatom van.
2015. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Csak annyit tudtok róluk,ami első látásra látszik .

Mondjuk nem 60as ,hanem 40-50 korosztályról volt szó,a lány csinos,de nem feltünő szépség,vagy tipikus cicababa . Megbámuljátok ,esetleg be is szóltok ? Aki azt írta,hogy szúrja a szemét ha ilyet lát.

2015. ápr. 7. 19:47
 27/35 anonim ***** válasza:
Én nem szolok be mert ha kinyitom a számat akko rmégjobban csöpög a nyálam.
2015. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bámulom meg,feltételezem,hogy apa-lánya.Még ha biztos is,hogy inkább pár,akkor se bámulok,megjegyzést meg végképp nem teszek a korkülönbség miatt.

Ha bármi más történik,amire nem tudnám visszafogni magam,hogy szóljak,akkor sem számítana a koruk,legalábbis nem gondolom,így látatlanban.Talán még akkor se,ha mondjuk olyan öreg lenne a férfi,hogy már görnyedt,sánta,vaksi,akármi.

2015. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

26-ra:

Eszem ágába sem jutna beszólni. Milyen alapon is tenném? Mi közöm ismeretlen emberek szerelmi életéhez?


Ha meglepődnék is rajtuk, ha meg is nézném őket, diszkréten tenném, hogy más ezt ne vegye észre.


Mellesleg, aki beszól, az nagyon undorító, jellemtelen ember. Még akkor is, ha 60 év korkülönbség lenne köztük, mint az öreg Faludy György és huszonéves felesége között volt.

2015. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nem figyelem az embereket,nem is szoktam megbotránkozni akkor sem,ha ilyet hallok,ha a lànynak megfelel egy vénember is,akkor legyenek boldogok.
2015. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!