Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy eltűnt a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy eltűnt a párom egyik inge, és ő azt állítja, hogy nem tudja hol lehet?

Figyelt kérdés

Rólam tudni kell, hogy mindig mindenről tudom, hogy hova tettem. Ha felhív napközben hogy akármelyik ruhája vagy egy edény vagy akármi hol van, azt a munkahelyemről is meg tudom mondani neki.

Legutóbb is én raktam el a ruháit, tudom hova tettem az ingét. Ma azt mondja, nincs ott. És tényleg nincs ott, csak a vállfa lóg a szekrényben. Ő meg állítja hogy nem tudja hol van. A biztonság kedvéért felforgattam a lakást, de persze nincs sehol.

Sosem voltam az a féltékeny típus, de most ez nagyon arra hajaz, hogy valami nincs rendben. Néhány hete ráadásul volt egy pár olyan nap, amikor nem volt kedve a szexhez, pedig általában mindig akarja.

Neki kötetlenebb a munkaideje, napközben kb oda megy, ahova akar. Az utóbbi időben többször is elment úgy, hogy nem vette fel a karikagyűrűjét (itthon nem hordja, mert olyan munkákat csinál, hogy balesetveszélyes lenne, de ha elmegy fel szokta venni).

Szóval ezek a dolgok miatt ez az eltűnt ing totál padlóra küldött.

Most elment, ide kb a szomszédba, szóval most tudom hol van, de amikor elment nem kérdezett rá, hogy mi bajom van, pedig ha látja rajtam, mindig meg szokta kérdezni és most tuti látta rajtam, hogy valami nem oké.

Szóval kicsit mellbevágott a dolog. Eddig annyira biztos voltam benne, hogy meg sem fordulna a fejében az ilyesmi, de most nem tudom elképzelni, hogy mi más történhetett azon kívül hogy levette valahol és ott maradt.


2015. ápr. 5. 18:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és elég sűrűn eltüntetem a ruháimat. Nem tűnik számomra túl rafináltnak, hogy felhívja rá a figyelmedet, úgy, hogy esélyes, hogy észre sem veszed. Ha nőnél hagyta volna, már biztos meglenne, mert elhozta volna. Én ebből nem szűrném le, hogy megcsal.
2015. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Látod kár volt aggódni. Mindenkivel előfordul, hogy valami eltűnik és furcsa helyről jön elő.

Hogy érezd nem csak te jársz így. Én egyszer a szemüvegemet pakoltam el tehetségesen. Elmentem zuhanyozni utána pedig sehol sem találtam pár napig (szerencsére van pót szemüvegem) és végül a hűtőben találtam meg a paprikák között. A mai napig nem tudom mikor raktam oda és legfőképpen azt nem, hogy miért.

2015. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
92%
hát ezt nem bírom xddd 13-as xdddd egy vörös dög lovagolja miközben az inget a feje felett pörgeti szakadok gciiiii
2015. ápr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig eltűnik valami, azátn váratlanul felbukkan, gyakran hónapok múlva.



Ha már mindenáron összefüggés keresel a ruhadarabok viselkedése és a megcsalás között, akkor inkább akkor aggódj, hogy ha ismeretlen extra nő ruhák tűnnek fel a lakásban, nem pedig a saját ruháitok tűnnek el.

2015. ápr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt egy tök hasonló sztorim, csak éppen én a nő vagyok. Eltűnt a kedvenc farmerem, égen-földön nem volt meg. Mikor már tényleg sehol sem találtam, gondoltam, tuti a párom lakásán maradt. Megkérdeztem. Nyilván ott sem volt. Hát, jött a kiakadás. Tuti megcsalom, stb, valami pasinál van...Kerített mellé egy jó kis sztorit. Ezek után minden gyanús volt neki, pl, hogy egyszer (!) nem adtam neki reggel csókot, mikor elindultam dolgozni, miért vettem új táskát, miért festettem más színűre a hajam..tuti megcsalom... Ezekből a "jelekből" ő kikalkulálta, hogy engem egy másik pasi dönget, mikor nem nála vagyok. Hatalmas veszekedés lett belőle. Egy eltűnt nadrágból.

Nem csaltam meg a páromat, soha. A gatya azóta sincs meg. De hidd el, ha bárki megcsalja a párját, és eltűnik valami, nem a párján keresi.

Csak azért írtam ezt le, hogy tanulj ebből. Én sem csaltam meg a páromat, nem tudom elképzelni sem, hol van az a nadrág.

2015. ápr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
98%
Minden lakás tele van féregjáratokkal, melyek a cuccokat a helyükről indokolatlan helyekre teleportálják! ;)
2015. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

oké, az ing megvan, de miért nem akart veled szexelni? Miért nem veszi fel mindig a karikagyűrűt??? Miért nem kérdezte meg, mi bajod van?

Szánalmas...

2015. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, a gyk-t olvasgatni már onmagában "paranoiát" okoz, annyi a megcsalásos sztori.
2015. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
az inget pörgetős orgia megjelent a szemem előtt, szakadva röhögök :D
2015. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!