Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy eltűnt a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy eltűnt a párom egyik inge, és ő azt állítja, hogy nem tudja hol lehet?

Figyelt kérdés

Rólam tudni kell, hogy mindig mindenről tudom, hogy hova tettem. Ha felhív napközben hogy akármelyik ruhája vagy egy edény vagy akármi hol van, azt a munkahelyemről is meg tudom mondani neki.

Legutóbb is én raktam el a ruháit, tudom hova tettem az ingét. Ma azt mondja, nincs ott. És tényleg nincs ott, csak a vállfa lóg a szekrényben. Ő meg állítja hogy nem tudja hol van. A biztonság kedvéért felforgattam a lakást, de persze nincs sehol.

Sosem voltam az a féltékeny típus, de most ez nagyon arra hajaz, hogy valami nincs rendben. Néhány hete ráadásul volt egy pár olyan nap, amikor nem volt kedve a szexhez, pedig általában mindig akarja.

Neki kötetlenebb a munkaideje, napközben kb oda megy, ahova akar. Az utóbbi időben többször is elment úgy, hogy nem vette fel a karikagyűrűjét (itthon nem hordja, mert olyan munkákat csinál, hogy balesetveszélyes lenne, de ha elmegy fel szokta venni).

Szóval ezek a dolgok miatt ez az eltűnt ing totál padlóra küldött.

Most elment, ide kb a szomszédba, szóval most tudom hol van, de amikor elment nem kérdezett rá, hogy mi bajom van, pedig ha látja rajtam, mindig meg szokta kérdezni és most tuti látta rajtam, hogy valami nem oké.

Szóval kicsit mellbevágott a dolog. Eddig annyira biztos voltam benne, hogy meg sem fordulna a fejében az ilyesmi, de most nem tudom elképzelni, hogy mi más történhetett azon kívül hogy levette valahol és ott maradt.


2015. ápr. 5. 18:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
de most mire gondolsz?? elment abban az ingben, és félmeztelenül jött haza? vagy a macája vette fel a sajátja helyett?
2015. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Vasalt, kiégette, kidobta?
2015. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Úgy veszi fel, hogy normális utcai atléta, rá az ing (mintha pulcsi lenne), rá meg a dzseki, szóval az atléta dzsekivel páros is megállja a helyét, nem néz ki hülyén.

Nem vasal soha.

2015. ápr. 5. 18:46
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
És olyan hülye lenne, hogy ő maga kezdi keresni rajtad az ingét mikor tudja, hogy a csajánál hagyta?
2015. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönadta valakinek? Másik szekrénybe tettétek? Te ruháid közé?
2015. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a munkája során összekoszolta és kidobta? :D Murphy törvénye alapján biztos meglesz, amikor nem keresitek. :D
2015. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
én egyedül lakom, nem alszom másoknál és mégsem tudom, hogy hová a francba tűnnek a zoknijaim :D
2015. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Juj, de bizalom problémája van valakinek.:)

Nézd, én nő vagyok, mindig tudom, hogy mit hová teszek, a férjem soha nem tudja, hogy mit hová tesz el, leveszi a pólóját reggel, felhúz egy másikat, ha megy a munkába, délután pedig rajtam keresi, hogy hová rakta el a pólóját. Én már megszoktam.

Én viszont mint már mondtam, mindig tudom, hogy mit hová teszek, erre múltkor már nekiálltam keresni az egyik itthoni felsőmet és halál komolyan mondom, hogy fogalmam nem volt, hogy hová tettem. De komolyan. Végül felforgattam egy szekrényt, ahol végül tényleg megtaláltam, de úgy elraktam abba a szekrénybe, ahogy sosem szoktam.

Amúgy a férjem is azt vágta a fejemhez, hogy biztos otthagytad valahol, ki tudja, hol vetkőzgetsz le...Persze poénkodott.:)

Szóval nyugi, simán el tudom képzelni, hogy eltette úgy, hogy nincs meg. Keresd nyugodtan tovább, biztos meglesz.

De őszintén, nagyon rossz úton jársz, ha bizalmatlankodsz!

2015. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Eléggé furfangos alkat, lehet, hogy így akarta elkerülni, hogy ne nekem tűnjön fel. (Bár az utóbbi időben kissé feledékeny is, lehet, hogy előbb kérdezett és utána jött rá, hogy hol is van. Nagyon furcsa volt a viselkedése utána.)

Tényleg minden lehetséges helyet megnéztem a házban, nincs itthon az ing, ez 100%.

2015. ápr. 5. 18:51
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a nem normális, hogy te ennyire kényszeres vagy, és ha már nem ott van vmi, ahova te tetted / tenni akartad, akkor már ilyeneken jár az eszed...


Én alapvetően rendet tartok, de volt olyan nem egyszer, hogy nem találtam meg a cuccomat, ahova emlékeztem, hogy letettem. Lehet, hogy a párod is felvette, aztán lerakta vmi olyan helyre a szobában, ahova nem szokta, aztán elfelejtette, és te sem kerested éppen ott. Vagy véletlenül kidobta, mert összekeverte a szeméttel.


Az meg, hogy néha nincs kedve a szexhez, mert fáradt... nem terminátor az ember.

2015. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!