Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy eltűnt a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy eltűnt a párom egyik inge, és ő azt állítja, hogy nem tudja hol lehet?

Figyelt kérdés

Rólam tudni kell, hogy mindig mindenről tudom, hogy hova tettem. Ha felhív napközben hogy akármelyik ruhája vagy egy edény vagy akármi hol van, azt a munkahelyemről is meg tudom mondani neki.

Legutóbb is én raktam el a ruháit, tudom hova tettem az ingét. Ma azt mondja, nincs ott. És tényleg nincs ott, csak a vállfa lóg a szekrényben. Ő meg állítja hogy nem tudja hol van. A biztonság kedvéért felforgattam a lakást, de persze nincs sehol.

Sosem voltam az a féltékeny típus, de most ez nagyon arra hajaz, hogy valami nincs rendben. Néhány hete ráadásul volt egy pár olyan nap, amikor nem volt kedve a szexhez, pedig általában mindig akarja.

Neki kötetlenebb a munkaideje, napközben kb oda megy, ahova akar. Az utóbbi időben többször is elment úgy, hogy nem vette fel a karikagyűrűjét (itthon nem hordja, mert olyan munkákat csinál, hogy balesetveszélyes lenne, de ha elmegy fel szokta venni).

Szóval ezek a dolgok miatt ez az eltűnt ing totál padlóra küldött.

Most elment, ide kb a szomszédba, szóval most tudom hol van, de amikor elment nem kérdezett rá, hogy mi bajom van, pedig ha látja rajtam, mindig meg szokta kérdezni és most tuti látta rajtam, hogy valami nem oké.

Szóval kicsit mellbevágott a dolog. Eddig annyira biztos voltam benne, hogy meg sem fordulna a fejében az ilyesmi, de most nem tudom elképzelni, hogy mi más történhetett azon kívül hogy levette valahol és ott maradt.


2015. ápr. 5. 18:42
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy összekoszolta volna, ez olyan "rendes, elmenős" inge.

A zoknis beszóláson jót nevettem, köszönöm 7-es!

8-asnak: eddig tényleg 100%is bíztam benne, de most ez megborult kicsit. Remélem, tényleg meglesz és jót röhöghetek saját magamon!

2015. ápr. 5. 18:54
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg minden lehetséges helyet megnéztem a házban, nincs itthon az ing, ez 100%."

8-as válaszoló vagyok. 2-szer néztem meg abban a szekrényben azt a bizonyos felsőt, mire harmadszorra tényleg megtaláltam. Ott volt, csak nem néztem meg eléggé, mert elég sok ruha van benne, és nem pakoltam ki, csak felületesen néztem meg. Ennyi volt a hiba.

Ha ez téged megnyugtat, pakold ki az összes létező szekrényt otthon, hátha meglesz.:)

De ha nem, hát komolyan az is lehet, hogy nekiállt vasalni, de kiégette, vagy leette és kivehetetlen folt lett benne és kidobta, de nem meri elmondani neked, mert tart tőle, hogy patáliát csapsz, hogy hogy lehetett ilyen béna, stb.

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni!:)

2015. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Beindult a női logika 😊 nem sértésnek szántam. Elkezdték kattogni ezen az ing dolgon aztán elkezded összekapcsolni a többi történéssel és hirtelen egy őrült orgiát látsz kibontakozni ahol a férjedet egy vörös dög lovagolja miközben az inget a feje felett pörgeti... Szerintem nyugi...igaza van az előzőnek.. Ha én csalnám az asszonyt tuti nem hagynám az ingem a szeretőmnél majd kerestetném az asszonnyal. Tuti lebukás. Szerintem egy kicsit higgadj le. Várj pár napot. Meglesz az az ing... De ha rúzsfoltok lesznek rajta nyírd ki 😊
2015. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

A "lerakta valahova" ma pont nem játszik, mert a húsvét miatt olyan rendet raktam a lakásban, hogy semmi sincs elől, nincs kupac ruha, még a szennyestartó is szinte üres. A lakásban tuti nincs.


(Amúgy a szexben van egyetlen olyan dolog, amit ő ki szeretne próbálni, már sokszor mondta, de bármennyire szeretem is őt, erre képtelen vagyok, és még ez is elbizonytalanít.)

2015. ápr. 5. 18:56
 15/29 A kérdező kommentje:

13-as, köszönöm, kicsit jobb kedvem lett.


Tényleg nem tudom, mit gondoljak. Ráadásul nem csak az, hogy nincs meg, hanem az a furcsa viselkedés amit produkált...

2015. ápr. 5. 18:57
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ágyneműtartó?


Esetleg nem sportol, ahol elhagyhatta? Valami táskában?

2015. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Ágyneműtartót is néztem, nem sportol.

De azért köszi!

2015. ápr. 5. 19:06
 18/29 A kérdező kommentje:

Édes istenem mennyire igazatok lett!!!!

Köszönöm mindenkinek! Tovább túrtam a lakást, leesett a vállfáról, és mivel táskák meg cipők vannak az akasztós rész alatt, nem vettem észre, pedig 2x is néztem már.

Köszönöm, hogy mondtátok, hogy nézzem újra!

(Azt hiszem, túl sok megcsalós sztorit olvasok ezen az oldalon és bekattant az agyam....)

2015. ápr. 5. 19:13
 19/29 anonim ***** válasza:
83%

Néhány hete ráadásul volt egy pár olyan nap, amikor nem volt kedve a szexhez, pedig általában mindig akarja.


Atyaég, a mocsok állatja, biztos nője van...


Nőjj fel.

2015. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Na, hál Istennek! Egy gonddal kevesebb!:)

De komolyan gondolkozz el azon, hogy bizalom nélkül vajmi keveset ér egy kapcsolat!

2015. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!