Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szintetek mit tegyek ha az...

Szintetek mit tegyek ha az anyámmal össze veszünk és esemesben közli velem, hogy eltünt?!

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
hm??? hívd fel hogy hol van :)
2015. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azéletemből és amúgy a másik szobában van!
2015. febr. 8. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ki tünt el? Hogy tűnhetett el, ha tudsz róla? Az eltűnés szó maga azt jelenti, hogy nem tudsz róla semmit. Ha nem mondja meg, hol van, jelentsd be a rendőrségen, azok majd megkeresik. Cellainformáció alapján megtalálják.
2015. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Jó Isten, hát ennél bénább módon fel sem tehetted volna a kérdést akkor.

Ha ott van a szobában, akkor menj oda, mondd meg, hogy ne SMS- ben üzengessen, aztán beszéljetek.

2015. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább idézem az esemest! Ezennel eltűntem!
2015. febr. 8. 21:23
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
ahogy a 4-es írta menj be hozzá aztán beszéljétek meg a problémáitokat
2015. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok esze van anyádnak! Ahelyett, hogy leülne veled beszélgetni, tizenéves csitri módjára viselkedik.
2015. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Válaszold vissza: hát nem jutottál túl messzire :D
2015. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Az én anyám már mondott olyat, hogy nem vagyok a lánya, hogy fojtott volna meg akkor, amikor megszülettem, és ehhez hasonló szépségek. Nem kell vele foglalkozni, veszekedés közben némelyek kicsit túllőnek a célon. Akiben van egy kicsi önbecsülés is, az nem veszi magára ezeket a veszekedéseket. Amit anyukád most csinál, az érzelmi zsarolás. Dedós sms-t ír, hogy érezd magad rosszul. És gondolom el is érte, amit akar. Sz@rd le! 28N
2015. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

"Akiben van egy kicsi önbecsülés is, az nem veszi magára ezeket a veszekedéseket."


???

2015. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!