Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kivanom mar a ferjem, ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivanom mar a ferjem, ugy mint regen?

Figyelt kérdés
mit tudjak csinalni hogy helyre alljon az ugy?

2015. márc. 31. 18:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy nem egy normalis kapcsolatban nem csalod meg a parod ferjed soha,.

Ez a normalis monogamia tisztelet becsulet

2015. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
ezt nagyon jol tudom , es azelott meg igertem , de most mar nem tartottam be ... de ez ugy se megy sokaig... ..
2015. ápr. 2. 05:20
 23/35 anonim ***** válasza:

ha megszegted az eskudet es az igeretedet akkor annak kovetkezmenye lesz.

Valoszinu veled is ezt fogja majd valaki tenni csunyan atver tudod a karma isten elet ahogy akardo hinni.

Amit most tenned kell az nagyon nehez

oszinten bevallod a ferjednek hogy atvagtad es szepen elvalsz Ezek utan azt csinalsz amit akarsz.

De azert ezzel az erkolcsi normaval es ertekekkel nem tul szep jovo var rad az tuti.

2015. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
kur va vagy ügy lezárva
2015. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
43%

A kvák pénzéer csinálják,utólsó!Hol is írta a kérdező,hogy pénzt kapott érte?

Azér érdekes egy világ,ha egy pasi csalja a nejét az "fasza gyerek",ha egy nő csinálja akkor rögtön büdös k..

Mi is van az egyenjogúsággal?

2015. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
egy szóval nem mondtam ha a pasi csalja faszagyerek. Mind 2 féltől ugyanolyan gusztustalan
2015. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
egyet ertek a 25 os valaszoloval .... !!!!!! ennyi az egesz ! es a kerdes nem az volt hogy penzert csinaltam e vagy sem , hanem hogy mit csinaljak csinaljunk hogy jojjon rendben minden ?? ja es szoval minden 2-3 nap szeretkezek a ferjemmel es valoszinu azert se kivanom ugy ....
2015. ápr. 3. 05:26
 28/35 anonim ***** válasza:
Es a szeretoddel is ..eleg gusztustalan ket pasival ...
2015. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Igazad van nem kuurva vagy, hanem egy undorito vegleny.
2015. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
En ehez csak anyit fuznek en sem kivanom a parom es egyaltalan nem elvezek el vele kb mar masfel egy eve de nem leptem felre meg! mar ot tartok hogy megteszem de mindig viszatartom magam ja es en ezt el is mondtam neki. o megcsalt tobszor is en mer ne tehetnem ha mar egyszer vele nem megy mert az o hibaja es o is tudja. en azt mondom beszelj vele ha akar valtoztat ha nem szetmentek.
2015. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!