Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én nem...

Miért van az, hogy én nem mindig kívánom a férjem, ő pedig szinte állandóan szeretkezne?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább vannak hullámvölgyek, van időszak mikor nagyon jó és vágyok is rá, máskor pedig a hátam közepére sem kívánom és a férjem nem érti meg. Állandóan zsörtölődik ezért, nem hiszi el, hogy én nem akarom, és nem értem meg, hogy pedig igenis nagyon szeretné. Viszont ha nekem nem kell éppen a szex, akkor nem is jó, ha mégis szeretkezünk. A férjem minden nap kétszer-háromszor is kívánná. Én van hogy minden nap, de máskor csak 2-3 naponta. Ő próbálkozik, de én visszautasítom, nem tudom miért, hiába beszélem be magamnak, hogy jó lesz, hisz jó vele az ágyban, aztán még sem jön össze. Egyszerűen nem megy, ha nem kívánom.
2010. febr. 18. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nehéz kérdés. nekem is leesett a libidóm amióta fogamzásgátló tablettát szedek.

esténként baromi fáradt tudok lenni, de ha közeledik felém nagyon nagyon ritkán utasítom csak vissza. megpróbálom magamra erőltetni. persze ez nem jó, de nem tudok mást tenni

2010. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a természet rendje! A férfiak biologiai beállitottságuk miatt gyakrabban akarnak szeretkezni,mint a nők! Sőt,a nők időnként kimodottan nem! Azért azt tanácsolom, néha engedj neki akkor is ha Te nem akarod!
2010. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva van: én kívánnám naponta, a férjem meg hetente.


örök konfliktusforrás volt közöttünk, hogy én leborotválkoztam, illatosítotam magamat, felvettem a legcsábosabb hálóingemet, a férjem meg befeküdt mellém az ágyba, és elaludt. Borzasztóan sértve, meg nem értve és nem kívánva éreztem magamat. Kb ezt érezheti a te férjed is, amikor nemet mondasz neki.


Ugyanakkor meg kellett értenem, hogy egyszerűen más a nemi étvágyunk: nekem nagyobb, neki kisebb. Nem kényszeríthetem a szeretkezésre, mert az csak akkor jó, ha mindketten akarják és kívánják. A kényszerből végül kelletlenség lesz, nem pedig öröm - ezt érzed te is, ugye?


Sokat beszéltünk erről. Végül arra jutottunk, hogy bármelyikünk kezdeményezhet éls brmelsikünk mondhat nemet bármikor, következmélnyek nélkül, emellett azonban igyekszünk megadni a másiknak azt, amire szüksége van: én a férjemnek az időt két szeretkezés között, ő pedig nekem az odafigyelést és a kellő mennyiségű szexet. Így beálltunk a 2-3 naponkénti szeretkezésre. Ez ritkább, mint ahogy én igénylem, gyakoribb, mint ahogy ő, de megfelelő kompromisszum. És azóta remek a szexuális életünk.


Remélem, a mi esetünk segíthet egy kicsit.


beszélj a férjeddel.

2010. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem szedek tablettát, mert elég rosszul voltam tőle, a szülés óta még nem állt helyre a szervezetem.

Én is megpróbálom eröltetni, de az olyan nyögve-nyelős és érzi a férjem is, olyankor mondja, hogy nem is jó nekem, nem is oda koncentrálok. Sajnálom, de ha nem, akkor nem. Ő pedig nem érti meg, hogy miért. Én nem mondom, hogy fáj a fejem és hasonlók, hanem kerekperec megmondom, hogy most nem esne jó, csak egy összebújás és simi, de persze ilyenkor mindig bepróbálkozik, ami szintén nem jó, mert ismét visszautasítom. :(

2010. febr. 18. 11:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Én van, amikor 2 hétig sem kívánom, annyit tudok tenni, hogy nem mutatom ki és rövidebbre fogjuk olyankor, csak ritkán merek konkrét nemet mondani, mert fáj neki, látom. De engem is zavar, hogy sokszor meg kell alkudni, hol nekem, hol neki.
2010. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak: érdekes,mert én ugy hallottam, hogy a fogamzásgátló tabbletta szedése fokozza a nemi vágyat! Ezek szerint téves az infóm?
2010. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen a hormonok okozzák. :(


Én nem szedek fogamzásgátlót, és nő létemre gyakorlatilag bármikor kapható vagyok a dologra. Naponta többször is.

Ez se jobb, mert ha nem kapom meg amit akarok agresszív leszek. De még mindig jobb számomra ez az eset, mint ami azokon a napokon van pl. Olyankor 6-7 napig egyszerűen nem megy. A párom szereti akkor is. Én is akarom, de egyszerűen nem sikerül. Próbáltuk belekezdtünk, de több, mint 1 óra után feladtuk. Egyszerűen nem tudok ráhangolódni, vagy nem tudom. Kb, mint amikor a pasiknak nem áll fel vagy csak félig, na úgy van akkor velem is :D

De néha egyéb átlagos napokon is előfordul, hogy 2-3 napig nem is gondolok a szexre.

Szerintem a hormonok okozzák, a nőknél ez gyakori. Engem eléggé zavar :( Az nem jöhet szóba, hogy olyankor orálisan elégíted ki? Mi néha ezt csináltuk, engem nem zavart, szivesen csinálom a páromnak. Így legalább nem mondhatta, hogy nem törődöm vele :D

2010. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy te minden nap kívánod vagy 2-3 naponta, egyáltalán nem nevezhető libidóproblémának vagy éppen kevésnek, sőt. A férjed nevezhető inkább az átlagosabbnál nagyobb étvágyúnak. Üljetek le és beszéljétek meg! Mindketten dolgoztok? Mert ha a férjed napi két-háromszor ráérne erre, elég sok feles energiája is lehet, ha szabadidejével nem tud mit kezdeni, járjon el sportolni, stb.

Az valóban megoldás lehetne, ha neked éppen nincs kedved, egyéb módon kielégíted, de én nem javasolnám hogy ha abszolút nincs kedved és úgy nem is kellemes az aktus belemenj, egy idő után csak a rossz élmények fognak eszedbe jutni és még annyira se fogod kívánni az egészet. Meg nem tudom mennyire vagy kezdeményező típus, de ha pl.: te is kívánod akkor kezdeményezhetnél te, hogy esetleg ne mindig azt érezze, hogy ő "nyösztet".

2010. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

11:10 vagyok.

Egyetértek, ha nem akarod akkor ne hagyd magadra erőltetni.

Én ha meglátom a párom már rögtön ugranék is rá így ha épp olyan napjaim, hogy nem megy a szex vannak akkor is lehet szó az orál-ról. Illetve néha megpróbáljuk, de mondom ez valahogy sose szokott sikerülni, egyszerűen részemről 0 a dolog olyankor.

De azt igazán megérthetné a férjed, hogy nemrég szültél ilyenkor ez megszokott dolog, kell egy kis idő mire minden visszaáll a szervezetedben. Az a gond, hogy ő nem változott veled együtt. Ő nem akart gyereket? Gondolhatta volna, hogy mostantól egy kicsit minden más lesz, neki is változnia kellett volna.

2010. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek, csináljatok programokat a sex helyett, nem kell mindig összefeküdni.
2010. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!