Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem kivanom mar a ferjem, ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivanom mar a ferjem, ugy mint regen?

Figyelt kérdés
mit tudjak csinalni hogy helyre alljon az ugy?

2015. márc. 31. 18:05
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
A minimum az lenne hogy elmondod neki és nem nézed hülyének
2015. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Ha a megcsalást nem is mondod el,de a lelki okait elmondhatnád neki,hogy miért nem kívánod.Mert a legtöbb nő ezért hidegül el a férjétől szerintem.

Ezen csak így lehetne változtatni.Persze ehhez az kell,hogy a párod belássa a hibáit és változtasson rajtuk.De lehet,hogy akkor sem kívánnád már többé.

2015. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
Hó. Álljunk már meg egy pillanatra. Férfi hibái??? A hölgyike kufircolt férre. Sztem a minimum az őszinteség. Ez a legnagyobb bűn amit elkövethet eggyik a másik ellen.
2015. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
ez gáz!de ,ha fiatal vagy és gyakorlatilag már most nem engeded ,hogy hozzádérjen ,mire számítasz a késöbbiekben?gyanítom gyereketek nincs.szóval válj el ,ennek semmi értelme ,mivel mással fekszel le ,már nem is tiszteled és helyre sem próbálod hozni.ha meg tényleg rendes amúgy ,gondolod hogy ezt érdemli?
2015. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
igen gyerekunk meg nincs, de szeretnenk , es nem maradok terhes .. szoval ez is bant engem egy felol . . mar nagyon sokszor leultunk beszelgetni , o gondolja hogy o miatta nem erezzuk a szexet,szoval olyan mintha nem is szexelnenk ,, csak en is oda alok gyere dugjal meg ha kivansz , hogy ne mondja hogy en nem engedem... ezt mondtam neki szemebe , hogy neha nem izgulok mar fel....
2015. ápr. 1. 05:19
 16/35 anonim ***** válasza:

Kérlek ne vállaljatok gyereket! A házasságotok nem halad jó irányba, te meg is csaltad. Talán előbb azt el kéne mondani, mert ha már lesz egy gyereketek és úgy derül ki, akkor elég gyorsan egyedülálló anya leszel.

Ha esetleg a vallomásod után veled maradna, akkor érdemes párterápiára vagy mint írtam szexuálpszichológushoz menni, hogy rendbetegyétek a kapcsolatot, DE előbb mondd neki el az igazat! Joga van tudni kivel készül gyereket vállalni.

2015. ápr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Na megint egy ribi...

Persze, hogy nem izgulsz fel a ferjedre, ha a masik pasi is van.

2015. ápr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Ha gondotok van a szexben, akkor beszéljétek meg, keressetek fel orvost stb. Az nem megoldás, hogy mással fekszel le. De persze te is a könnyebb utat választottad, ahelyett, hogy tennél VALAMIT a házasságért, inkább megtörted azt.


Remélem a férjed megtudja és kidob.


Amíg ilyen a kapcsolatotok, ne vállaljatok gyereket....ő fogja a legjobban megszívni.


Ha nem találtok semmilyen megoldást a problémára, le lehet zárni a kapcsolatot. A megcsalás nem megoldás semmire, csak téged minősít.

2015. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Férfiként egyetértek az előttem szólókkal,de azért nehéz vonzódni egy olyan emberhez akinek nincs egy jó szava sem a másikhoz.Ennek ellenére még szereti,de szexuálisan már nem vonzódik hozzá a kérdező.Nem mindenki tudja lezárni a kapcsolatot így.Ezzel nem akarom felmenteni a megcsalás tette alól de azért elgondolkodtató.
2015. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
igen szeretem a ferjem , hiszon 10 eve ismerem gyerekszerelem volt nalunk mindig ... nem tudom lezarni a kapcsolatot , amugy meg feltekeny vagyok en is egy kicsit , szoval a fiuval nem akarok hosszu tavra kapcsolatot , o is tudja hogy ferjem van , nem is nagyon talakozunk , nem szexelek vele minden nap vagy heten,,, ez attol fugg hogy mirol beszelek vele , vagy ha talalkoztunk normalis hogy megkivantuk egymast es megtortent a dolog ... ne haragudjatok meg , de ugy csinalnak egyesek , mintha ok nem csalnak meg a parjukat soha .... van kivetel biztos ... de nem hiszem hogy keves lenne ra az eset ... lehet van olyan akit megcsalt a ferje , de nem tudja .... a ferjemmel jol erzem magam , de neha szex teren idegesito dolog....
2015. ápr. 1. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!