Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lassan 3 hónapja szültem, de...

Lassan 3 hónapja szültem, de nem kívánom a szexet. Férjem türelmes, de azért az is véges. Hogy vegyem rá magam a dologra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez normális, a fáradtság a hormonoknak sok idő kell a helyre álláshoz. Érdemes lenne elgondolkodni régebben mi izgatott fel. Lehet esetleg romantikus filmet nézni, akár felnőtt filmet, otthoni romantikázás, egy masszázs mindig jól jön, finom illatos krémmel, csokiba mártott gyümölcsök is fokozhatják a vágyat. Egy kellemes fürdő és utána egy kis simogatás. Próbálkozni kell és előbb utóbb majd csak megjön a kedved.
2013. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdjetek bele és közben szerintem neked is megjön a kedved hozzá.

Nekem se volt semmi kedvem hozzá, de belementem és utána már nagyon jó volt.

2013. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na tegnap megtörtént, igazatok volt evés közben jön meg az étvágy
2013. jan. 21. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!