Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapja szültem, és...

4 és fél hónapja szültem, és kétségbe ejt, hogy mennyire nem kívánom a szexet, ami ráadásul a mai napig fájdalmas is. A férjem megértő és türelmes, de nagyon aggaszt és bűntudattal tölt el a dolog. Más is tapasztalt hasonlót? Vagy egyedi eset vagyok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Szoptatsz még? Mert ameddig igen, addig ez sajnos "normális"...

Az én fiam 9 hónapos, még szopizik is, és a hátam közepére nem kívánom a szexet, épp ezért sajnos nem is igazán élvezem. :(((

Csak remélni tudom, hogy valaha még újra a régi leszek ezen a téren! Szóval nem vagy egyedül!

2010. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagy egyedül. Nekem 8,5 hós a fiam és totál ugyanúgy vagyok az egésszel, mint az első hozzászóló. És még én is szoptatok. Én is csak remélni tudom, hogy ez megváltozik és visszaáll ez is a régi kerékvágásba.
2010. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ne keseredj el és ne legyen bűntudatod, ez normális. A legtöbb nő így van ezzel. Nekem olyan 6 hónapig nem volt kedvem a dologhoz (a kisfiam eddig szopizott amúgy). Ma már szerencsére jobb lett a szexuális életünk, mint bármikor!:) Megviseli a szervezetet a terhesség, szülés, hormonok, fáradtság, de ha kihevered, és kiürülnek a hormonok, minden visszaáll. 11,5 hós kisfiú anyukája.
2010. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az elején én is hasonló cipőben jártam mint ti, de egyik pillanatról a másikra, mintha kicseréltek volna. Azóta olyan dolgokat is megcsinálok amire azelőtt hallani sem akartam. A férjem odáig van meg vissza :)

Most 7 hónapos a kisfiunk és még én is szoptatom. Szóval kitartás!!

2010. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem pszichológushoz kéne fordulnom, de kb 10ezer egy óra, és nem pár órát kéne venni. Nekem valahogy úgy maradtak a hormonjaim, azaz nem tért vissza semmi, nem a férjemmel van a gond, egyáltalán a szex nem érdekel szülés óta, pedig már eltelt majdnem 2 év. Szörnyen elkeserít a dolog, hogy nem vagyok egyedül a témában, mégsincs erre normális megoldás, csak a szex.pszichológus, pedig egyértelmű, hogy a szülés óta (ráadásul császár volt) van ez a problémám, így nem értem mit akarnának felderíteni lelkileg, mikor egyszerűen emiatt van a dolog, férjemmel sincs gond. Kár, hogy nincs erre valami gyógyszer, vagy valami hormonrendbehozó. Elképzelni sem tudom mi lesz velünk, férjem a türelmesnél is türelmesebb, de utálom már magamat, nem érzem nőnek sem, iszonyat. Régen imádtam a szexet, most meg csak fujjogni tudok a gondolatra is. Iszonyat, és főleg az, hogy csak a drága pszichológus van mint megoldás.
2010. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk ez már 10 év! akkor volt köztünk utoljára szex amikor a gyermek megfogant.
2010. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az elsőt tavaly születem, nem szoptattam és alig vártam, hogy leteljen a 6 hét. A másodikat most születem pár hete, szoptatom és alig várom ,hogy leteljen a 6 hét...

Ez nem szoptatásfüggő...

2010. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nálunk ez 5 hónap. nekem is megértő a férjem...nekem mondjuk már nem fáj. de nem kívánom. ha mégis rámjön persze h férjem melózik, v a gyerek épp a legaktívabb óráját éli :( pedig anno minden este...már nagyon hiányzik!!!!
2010. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
íigen, szerintem sem szoptatásfüggő, hanem felborult a hormonrendszer, vagy magyarázza el ezt valaki miért is van? Az a katasztrófa, hogy nem tudom mit lehet ellene tenni, hogy visszakapjam a régi önmagamat.
2010. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én repedtem és vágtak is, tele voltam varratokkal, hónapikig ha csak megpróbáltuk a szexet bőgtem a fájdalomtól :( kb. 6 hónap után jutottunk el oda, hogy már nem sírtam és néha még élvezem is, bár még egyáltalán nem az igazi :(

11 hónapos a fiam

2010. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!