Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapja szültem, és...

4 és fél hónapja szültem, és kétségbe ejt, hogy mennyire nem kívánom a szexet, ami ráadásul a mai napig fájdalmas is. A férjem megértő és türelmes, de nagyon aggaszt és bűntudattal tölt el a dolog. Más is tapasztalt hasonlót? Vagy egyedi eset vagyok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 11:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én kislányom már 16 hónapos, de ki tudnának üldözni a szexel. Már-már a válásra is gondoltunk:((

Semmi kedvem hozzá és a férjem türelme már elfogyott.

2010. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem addig fájt a szex, amíg meg nem jött. 6 hós volt akkor, azóta végre nem fáj....azt hittem olyan marad, lehet, hogy nálad is ez lesz a megoldás....(nem olvastam az előző válaszokat.....)
2010. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam, nálunk is ez a helyzet, 1 éves múlt a fiam, de én még mindig nem kívánom, nagyon nem, a férjem is türelmes, de azért már néha kicsit kiakad, amit el is hiszek, mert a havi 1 szex nagyon kevés. És nekem is nagyon fáj, ezért pláne nem vágyom rá. És nem értem ennek az okát én sem. Ráadásul császárom volt, ezért az összefüggést sem látom miért fáj még mindig, nem is kicsit. Ha vki tud erről vmit írjon. Sajnálom hogy ez sok nőnél előfordul, kéne vmi megoldás...
2010. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajna tényleg nagyon nem vagy egyedül. A kisfiam 14.5 hós, szopizik még. Én is így vagyok ezzel mai napig. Mióta megszületett, én egyszer sem kezdeményeztem. Ráadásul most megint babát várok. Nem tudom mikor áll vissza az élet rendje :(
2010. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

,Nekem egyszer valaki az Aviva tornàt ajánlotta, könyvet le is töltöttem,de szemèlyesen kell (1 pàr òràs alkalom) elsajàtìtani a megfelelő gyakorlatokat ès a vègrehajtàsukat. Neten ràkerestem,fel kell venni a kapcsolatot a hozzàd legközelebb lakò oktatóval,aki megmondja mikor lesz legközelebb csoport,bàr egyènileg is lehet menni,de ùgy dràgàbb.

Èn sajnos most nyàrig külföldön vagyok,ezèrt nem mehetek,de ha bàrki akinek ez a baja ès elmegy kipróbàlja,könyörgöm tèrjen vissza ide,ès ìrja meg,hogy hatott-e valamit. Ezen kìvül csak a szexuàlpszichológus van,aki segìthet.

2010. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!