Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem kívánom a férjem, és...

Már nem kívánom a férjem, és nem is érdekel, miért lehet?

Figyelt kérdés

Amikor jártunk, csak hétvégenként találkoztunk 3 napra, és minden nap volt sex, akár többször is.

Az esküvő után összeköltöztünk, elkezdett focizni, és mindig fáradt volt, meccs stb. heti egy lett belőle. Egy idő után szóvá tettem, hogy nekem kevés. Nem egyszer kértem, hogy legalább heti 2-3 alkalommal, de semmi. Egy év után ott tartottunk, hogy már két hetente volt egy alkalom, és már ennek is örültem.

Tavaly ilyenkor vidéken kapott munkát, nagyon messze. Eleinte hazajárt 2 hetente, most már csak havonta egyszer. Akkor szinte vártam, hogy hazajöjjön, szeretkezünk, most meg már ott tartok, hogy az se érdekel, ha nem jön haza.

Tudom, h szeret, meg én is őt, de már valahogy nem is hiányzik, megszoktam h nincs itt, és ha hazajön az se izgatna ha nem szeretkeznénk, és nem tudom mitől van.


2011. jan. 15. 20:32
 1/9 anonim válasza:
70%

Meg kell mondjam, érdekes történet :D

Nem aggódsz hogy esetleg más nőkkel van együtt ?

2011. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha a szeretet megvan, akkor talán még fel lehetne éleszteni a szenvedélyt.. Többet kellene kettesben lennetek, beszélgetni, nevetgélni, kicsit törődni egymással.
2011. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Béresné Juhász Gabriella válasza:
89%

Úgy tűnik belefáradtál ebbe a dologba. El kellene dönteni, hogy akarod-e még ezt a kapcsolatot, vagy nem. Azt is tisztázni kellene, hogy a férjed mit is akar, mert reméljük nem, de lehet, hogy másfelé kacsingat.

Persze azt tudomásul kell venni, hogy a járás ideje alatt másképp mennek a dolgok, mint amikor folyton együtt vannak a párok.

Ha harcba indulsz a kapcsolatért, vess be mindent, biztosan tudod, hogy hogyan kell. Alkalmazhatsz gyógynövényt is a kedved fokozására pl. MACA (PERUI ZSÁZSA) Üdv: Bejuga

2011. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem akarok vészmadár lenni, de szerintem erre mondják, hogy elmúlt a szerelem... És jó esetben átadja a helyét a szeretetnek, egymás kölcsönös megbecsülésének, ami szép is jó is, de már mégsem az a régi lángolás. Ez valahogy azért természetes, de persze gyakran nehéz elfogadni.


Két dolgot tehetsz:


1. Beletörődsz... Elfogadod, hogy ez van, és megpróbálsz együtt élni ezzel az érzéssel.

2. Felrúgod az egészet... De ha még szereted, és ő is szeret, akkor ezt nem javaslom, nem ez a jó megoldás.

3. Megpróbálsz tenni valamit a dolog ellen. - Csak meg ne kérdezd, hogy mit... Ahhoz sokkal jobban kellene ismernem téged is, meg őt is, és persze akkor sem biztos, hogy amit én gondolok, az valóban jó lenne nektek...


Nehéz, és veszélyes dolog ilyenben kívülről tanácsot adni. De hát remélem, vagy te annyira karakán, hogy kitalálod, mivel is lehetne kissé felkavarni az állóvizet! Csak óvatosan a kavargatással! :-D


Pedro

2011. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Hehe... ez 3 dolog volt... elírtam. (Vagy csak nem tudok 3-ig számolni?)


Pedro

2011. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, gondolkodom a dolgon.


másik nő kizárt, hogy lenne. az apukájának sok szeretője volt, tönkre is tette a családot vele, és ő mindig azt mondja csak akkor szabad nősülni, ha tényleg szeretsz valakit, és ki kell mellette tartani.


bár sokszor pont ez a mondata az, ami miatt azt hiszem, hogy már nem szeret, csak nem akar elhagyni, elvagyunk és kész (pedig mindig mondja, h szeret)

2011. jan. 15. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet,csak rosszabb!Mi már egyáltalán nem is szexelünk pedig most már lenne lehetőségünk rá.Ő is mindig a fáradtságra,meccsekre hivatkozott meg még az is közrejátszott,h sokáig anyuéknál laktunk ő meg külföldre ment dolgozni.Így amikor hazajött jó esetben 4-5hetente pár napra akkor sem volt semmi.Nő ügy nem lehet a dologban mert már együtt vagyunk kint,de nem változott a helyzet.Sokáig kezdeményeztem én hátha de egy idő után nekem szarul esett,h nekem kell könyörögnöm a szexért.Így most már nem érdekel úgy mint férfi és szerintem ő sem tekint nőnek.Úgyhogy én ezt nem csinálom tovább nem akarom így leélni a hátralevő életemet.
2011. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez az ábra,csak az én férjem nem vidéken van,hanem külföldön,kamionozik!

Ugyan azt érzem,amit te kedves kérdező!

2011. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem beszélni kellene a férjeddel. Utolsó próbaként vegyél valami elképesztően szexi ruhát, fehérneműt, stb. Mikor hazaér vacsi, borozgatás...öltözz, és mássz rá!! :D Ha nem érdekli, akkor hagyd ott. Durva a szex nélküli kapcsolat, még ha ritkán is, de annak kell lennie....szerintem. Remélem minden rendbe jön. Sok sikert! :)
2011. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!