Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom a szexet?

Miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok, s egyre ritkábban szexelünk. Havi 2 már soknak számít. S az a baj, hogy már nem is kívánom. Picit híztam, emiatt sokszor leráztam a férjem, de előfordul, hogy én próbálkoznék nála, s akkor meg ő fáradt. De az esetek többségében eszemben sincs a szex, tök jól megvagyok nélküle. Nőgyógyász erre nem tud felírni valamit?

(Légyszi ne forgassátok ki a kérdést, nincs egyikőnknek sem szeretője, a férjemnek sem, nonstop együtt vagyunk, s igen, szerelmesek vagyunk)


2011. okt. 8. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked önbizalom hiányod van és azzal,hogy sokszor leráztad a férjed neki is azt okoztál. Lehet,hogy azért nem kívánod mert nem ismerted meg a tested eléggé. Sokan csak a klasszikus menetet csinálják végig és nem tanítják meg egymást arra,hogy mi az ami jól esik. Nem bogyi kell csak szexuális intimitást kell csiszolni. Kérdezd meg a párod mire vágyik,mi izgatja fel,légy nőies,csábos(neked is önbizalmat ad majd) és tudasd vele te mire vágysz. Ha látja,hogy komolyan élvezed azt amit nyújt neked neki is nől az önbizalma és ha élvezitek gyakrabban lesz szex.
2011. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán pont ez a baj, mármint non stop együtt! Kell egy kis szabadság.

Csináljatok magatoknak külön programot. Pl. Te elmész egy csajos napra a barátnőkkel, ő meg elmegy focizni a haverokkal. Aztán jól esik majd találkozni, elmesélni az élményeket és hátha összejön a dolog.

2011. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem igényeltek több szexet, akkor minek akarod "erőltetni"? Senkinek nem kell megfelelni, csak egymásnak. Ha így is szerelmesek vagytok egymásba, akkor köztetek szex nélkül is minden rendben működik.
2011. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azért írtam a nonstop együttlétet, hogy a sok nagyokos ne támadjon a megcsalással..szoktunk eljárni külön buliba, elég gyakran, de mivel nyilvános helyekre járunk, biztos nincs megcsalás.
2011. okt. 8. 19:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy lelkileg le vagytok nyomva? Sok a probléma megoldàsa?
2011. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hiszen már te magad is megválaszoltad a kérdést: azért nem kívánod a szexet, mert nem tetszel magadnak, mert szerinted híztál, s emiatt nincs elég önbizalmad, s emiatt a férjednek is csökken az önbizalma, mert gyakran leráztad. Ha kevesebb időt töltetek együtt akkor jobban kívánjátok majd egymást, s lesz szex is! Egyébként mit értesz az alatt, hogy nonstop együtt vagytok? - Egy munkahelyen dolgoztok, vagy mindketten otthon vagytok mindig? Mert pl ha hétfőtől péntekig külön melóznátok minden nap, akkor esténként megkívánnátok egymást, az úgy lenne a normális, de bizonyára nem külön melóztok akkor. Szóval visszatérve szerintem ha jobban tetszenél magadnak, akkor gyakrabban kívánnád a szexet is, csak azért tenni is kell, hogy tettszél magadnak, pl vagy a külsődön változtass valamit, vagy pedig végezz el egy agykontrolltanfolyamot, még anno 2003-ban én is elvégeztem, s rám nagyon jó hatással lett! Sok sikert!


25/N

2011. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nálunk is ez a helyzet, mondjuk 3 éve vagyunk házasok, már van gyerek is, de fiatalok vagyunk 24 évesek. és engem zavar hogy nem kívánom a szexet:(
2011. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Talán azért, amiért én. Egyszerűen meguntam. Pedig imádom a férjemet. Találtam más izgalmas dolgot is az életben, így a szexet hátrább soroltam.
2011. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha mindketten boldogok vagytok így, akkor nincs probléma.
2011. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Előbb írtam ki én is egy ilyen témájú kérdést.

Én mostmár mi sem kívánjk. Más minden rendben van pedig. Mi fáradtak vagyunk, és elmúlt a kívánás.

De ez nem jelent komolyabb bajt, legalábbis nálunk.

Nem tudom van e erre, de lehet hogy igen, ami elősegíti a vágyat. Kérdezd a nőgyógyászod.

2011. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!