Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom a szexet?

Miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok, s egyre ritkábban szexelünk. Havi 2 már soknak számít. S az a baj, hogy már nem is kívánom. Picit híztam, emiatt sokszor leráztam a férjem, de előfordul, hogy én próbálkoznék nála, s akkor meg ő fáradt. De az esetek többségében eszemben sincs a szex, tök jól megvagyok nélküle. Nőgyógyász erre nem tud felírni valamit?

(Légyszi ne forgassátok ki a kérdést, nincs egyikőnknek sem szeretője, a férjemnek sem, nonstop együtt vagyunk, s igen, szerelmesek vagyunk)


2011. okt. 8. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj sportolni ez boldogság hormonokat termel így javul a libidó

fogynál is ami növelné az önbizalmad

Cickafark- palástfű tea, ginkgo biloba, b5-vitamin,

szoláriuozásal d-vitaminokat nyersz ez is segit,

étcsokki, kevesebb cukor ez mind segithet.


Emellet a napi rutin kicsit változon hétköznap meló után is menyetek sétálni a duna partra igyatok forralt bort, hétvégén kiránduljatok... sok új izgi élmény ez nagyon fontos.

2011. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálam ezt hormonális probléma váltotta ki, egy betegségből adódóan. Nem vagyok sem endokrinológus, sem nőgyógyász, de nem lehet, hogy a terhességed miatti hormonváltozások ebbe is "bezavartak"? Azért gondolom, mert ez a betegségem után kb másfél évvel csúcsosodott ki annyira, hogy már nem csak, hogy nem kívántam, de fizikailag is képtelen lettem rá (szárazság). Addig folyamatosan rosszabbodott.


A nőgyógyász hormonszint mérés után felírt egy megfelelő fogamzásgátlót hormonpótlásnak, és hirtelen megoldódott minden:) Veszteni nem veszthetsz semmit, ha elmész megvizsgáltatni magad, maximum, ha nem találnak semmit, tudni fogod, hogy lelki okai lehetnek, ahogy az előző válaszadók közül többen is írták.

2011. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem voltam terhes sosem,szóval emiatt nincs hormonváltozás.

Nem stresszelünk,mindenünk megvan.

Végülis elvagyok szex nélkül,a férjem is,csak azt hittem,hogy nem normális, ha 1 hónapig nem csináljuk. Simi meg ölelés mindig van, egész nap puszilkózunk, de este már fáradtak vagyunk szexet kezdeményezni..

2011. okt. 9. 16:43
 14/14 A kérdező kommentje:
a Duna parton pedig nem tudunk sétálni...egy pestinek eszébe sem jut,hogy nem csak pest létezik...
2011. okt. 9. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!