Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt valaki rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki rajtam kívül aki csak azért van még a férjével-feleségével, mert muszáj? Ha igen, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett

A helyzetem a következő: Nő vagyok, 26 éves, a párom 35 éves.

5éve tart a kapcsolatunk,melyben született egy gyermekünk, aki most 2éves. A párommal nem vagyunk meg valami jól, nem érünk egymáshoz, nem nagyon beszélünk, egy hálószobában alszunk mégis hetekig nem történik semmi köztünk.Én már nem szeretem, nem akarok vele lenni, mert nekem így nem jó. Próbáltam megbeszélni, semmi változás nem történt SOHA!Azt hiszem ez már ilyen marad. Most sokan el fogtok ítélni, de én csak az anyagiak miatt vagyok vele, nem magam miatt, hanem a gyerek miatt. Ha a gyerek nem lenne,már rég elhagytam volna, de nem tehetem. Senki rokonom nincs, akihez mehetnék, sem szülők,sem nagyszülők. Testvérem nincs, tehát nulla segítségem lenne ha elhagynám. Nincs állásom, ha lenne akkor sem tudnék mindent fizetni, albérletet (mert ugye házam az nincs) még a gyereknek sem tudnék pelenkát venni.

Szóval a kérdés az lenne ti hogy bírjátok akik ilyen helyzetben vannak mint én? Bárki tanácsát nagyon szívesen fogadom, de szeretnék személyes tapasztalatokat is meg hallgatni.


2015. márc. 18. 13:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, nem akarok vele maradni. De mégis próbálkozol szexuálisan. Persze a szerelem és a szex nem feltétlenül jár együtt.

Szóval, vagy össze kell szedned magad és lelépni vagy pedig rendbehozni ezt a kapcsolatot. Nem lehet, hogy a gyed-gyes alatt kicsit belefásultál az otthonlétbe? Szerintem ha találnál munkát és őszintén beszélnél a szexről, akkor nem is lennének olyan nagy gondok, legalábbis nekem ez jön le a soraidból.

A szexről őszintén kell beszélni, eleinte mi is sokat beszéltünk az igényekről, a mennyiségről, a hatásokról, mindenről. Gyerek mellett már nehezebb időt szakítani rá, de azért nem lehetetlen, persze, ha mindenkinek van rá igénye....

2015. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Nem hatások, hanem határok.... utolsó voltam...
2015. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Lenne rá időnk bőven, tegnap este is lett volna idő, de nem történt semmi. Írtam hogy nem tudom vele megbeszélni ezt a gondot. Egyszerűen nem mond semmit arra ha panaszkodom hogy kevés a szex, csak hallgat, ha kérdezem nem válaszol, minél jobban nyaggatom, annál rosszabb, mert össze veszik velem, hogy hagyjam őt békén ezzel.
2015. márc. 19. 14:50
 34/42 anonim ***** válasza:

De nem nyaggatni kell, hanem elé ülni, és higgadtan megmondani kereken, hogy boldogtalannak érzed magad ebben a kapcsolatban, mert hiányolod az intim együttlétet. Szeretnél ezen változtatni, mert egy párkapcsolatban az a normális, ha a felek szexuális téren is örömöt szereznek egymásnak. Te is szeretnél örömet okozni neki, de hiányolod azt, hogy ő is neked.


Komolyan, gyereket szültél egy embernek, akivel nem tudtok egy ilyen problémát higgadtan megvitatni????

2015. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kihuzni belőle, hogy miért nem akarja. Ez egy ferfinal akkor van, amikor már nem tudja mit akar a nőtől. Én kétszer is voltam ilyen helyzetben, egyszer szakítás lett a vége, a másikat még időben megoldottam. Azóta is együtt vagyunk, sőt gyermekünk is született.
2015. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Szerinted nem próbáltam meg több féle képen megoldani a gondunkat? Higgadtan is elmondtam, dühöngve is, sőt még sírva is MINDIG UGYANAZ A VÉGE mint amit az előbb leírtam. Egyszerűen nem mond semmit, mintha a falnak beszélnék.

Minden mást, legyen bármilyen gondunk, meg tudjuk beszélni, a szexuális életünket nem. Nyilván amikor fogant a gyerek, akkor úgy gondoltam hogy meg tudjuk beszélni ezt is, mármint a szexet, de nem !

2015. márc. 19. 15:03
 37/42 Bence_ ***** válasza:

Nincs szervi baja, valamilyen frusztrációja?

Olyan mintha titkolna valami "hibát" ezért inkább elbújik.

2015. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Szex nélkül nem működik egy kapcsolat sem. Ha nem is csináljátok és beszélni sem beszél róla, akkor alapvető bizalmi hiányosságaitok vannak. Megmondtad neki, hogy benned az is felmerült, hogy nem tudod ezt így folytatni? Higgadtan, nyugodtan meg kell kérdezni, hogy miért nem szeretkezik veled.

Az előző párommal volt ilyen problémánk. Az ő étvégya nulla volt, az enyém meg elég nagy. Egy ideig "kötélnek állt", aztán már nem bírtam "elkapni". Egyszer azt mondta, hogy neki nincs szüksége ennyi szexre. Két hónapon belül szétmentünk. Én sem láttam visszautat. 36/N

2015. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg olyan mintha titkolna valamit, de hát évek óta(2éve) próbálom kiszedni belőle, eredménytelenül. Néha jó a szex, értem azt van szex, máskor nincs. Most megint olyan szakasz van hogy nincs szex. Mondtam neki hogy elhagyom, azt is kérdeztem hogy nem fél -e attól hogy félre lépek, azt mondta ha akarok úgyis félre lépek, ha meg el akarom hagyni, akkor ugyis elhagyom, mert én ezt akarom. Nem értem én mi van, de elegem van
2015. márc. 19. 15:08
 40/42 A kérdező kommentje:
még annyi ha sikerül szexelnünk, akkor nagyjából 2-3 percig tart.
2015. márc. 19. 15:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!