Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt valaki rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki rajtam kívül aki csak azért van még a férjével-feleségével, mert muszáj? Ha igen, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett

A helyzetem a következő: Nő vagyok, 26 éves, a párom 35 éves.

5éve tart a kapcsolatunk,melyben született egy gyermekünk, aki most 2éves. A párommal nem vagyunk meg valami jól, nem érünk egymáshoz, nem nagyon beszélünk, egy hálószobában alszunk mégis hetekig nem történik semmi köztünk.Én már nem szeretem, nem akarok vele lenni, mert nekem így nem jó. Próbáltam megbeszélni, semmi változás nem történt SOHA!Azt hiszem ez már ilyen marad. Most sokan el fogtok ítélni, de én csak az anyagiak miatt vagyok vele, nem magam miatt, hanem a gyerek miatt. Ha a gyerek nem lenne,már rég elhagytam volna, de nem tehetem. Senki rokonom nincs, akihez mehetnék, sem szülők,sem nagyszülők. Testvérem nincs, tehát nulla segítségem lenne ha elhagynám. Nincs állásom, ha lenne akkor sem tudnék mindent fizetni, albérletet (mert ugye házam az nincs) még a gyereknek sem tudnék pelenkát venni.

Szóval a kérdés az lenne ti hogy bírjátok akik ilyen helyzetben vannak mint én? Bárki tanácsát nagyon szívesen fogadom, de szeretnék személyes tapasztalatokat is meg hallgatni.


2015. márc. 18. 13:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

előző vagyok, bár nem egyforma a két szitu, ezt akartam írni.

ELhiszem hogy nehéz, és szerintem több nő van ilyen helyzetben mint gondolnánk. Bár én ahogy írtam, gyerek nélkül, fiatalon kezdtem új életet egyedül egy teljesen idegen országban, ezért hiszem hogy neked is sikerülhet. Én azonnal elkezdenék munkát keresni.

Ha nem tudod kinek elmondani a problémáidat és van kedved akkor írhatsz privátot,

2015. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 Bence_ ***** válasza:

Köszönöm, hogy írtál.

Bármit írhatok ha az nálad nem ér célba akkor nem is fog zavarni.

Véleményemet írtam és nem itélkeztem. A többség is azért van itt mert segíteni szeretne, én is.

A gond az, hogy tudod mit kéne tenned de nem teszed. Evvel relombolod az önbecsülésed és csak azt mantrázod magadnak, hogy miért nem megy.

Volt valaha jó kapcsolatotok?

2015. márc. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Volt egy idő mikor jól meg voltunk! De nem tartott sokáig! Jelen pillanatban a szex s gond, nem ér hozzam, nem is próbál közeledni. Ez mindig gond volt köztünk .
2015. márc. 19. 08:03
 24/42 anonim ***** válasza:

Vállalj el bármilyen munkát. Hordj újságot, takaríts, vállaj bébiszitterkedést. Ezek mind részmunkaidős dolgok. A férjed nem tud részt vállalni a gyerek cipeléséből? (bölcsibe oda és haza?)

Nem szabad teljesen másra támaszkodnod. Ha nem vagytok kőgazdagok, akkor egyszerűen muszáj neked is valamit dolgoznod. Lehet, hogy úgyis jobban jössz ki, ha keresel valakit, aki 2-3 órát vigyáz a gyerekedre. Nekem is volt bébiszitterem, egy szomszéd néni, aki elhozta oviból a gyerekemet és még másfél órát szórakoztatta. Nem volt vészes árban sem.

Másrészt,

Tudom, még kicsi a gyerek... De, szerintem minden férfi többre tart egy olyan nőt, aki dolgozik. Mindegy, hogy mennyit keresel, de dolgozol. Így a férjed is tudja, hogy teljesen kiszolgáltatott helyzetben vagy. Ha elmérgesedik a helyzet, akkor hallani is fogod, nem kevésszer.

Szóval, fel a fejjel. Nem elég, hogy elfoglalod magad, pénzt kell keresned.

2015. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 Bence_ ***** válasza:
Amikor jó volt akkor ő hogy viselkedett?
2015. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Úgy mint most! Szerintem ő szeret, mert mindig oda jön hozzam, átölel, meg puszil, hozzam bújik. De pl mar 2 hete nem ért hozzam, tehát nincs szex. Hiába mondom neki hogy ez nem jo nekem, nem változik! Ez a lég nagyobb problémánk, és nem tudunk rajta változtatni, vagyis ő nem tud!
2015. márc. 19. 11:33
 27/42 Bence_ ***** válasza:
Ha te kezdeménytel mi történik?
2015. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Múlt vasárnap félve maradt! Elkezdtük, fel állt neki, de nem történt semmi!
2015. márc. 19. 11:38
 29/42 A kérdező kommentje:
FÉLBE
2015. márc. 19. 11:39
 30/42 anonim ***** válasza:

"Volt egy idő mikor jól meg voltunk! De nem tartott sokáig! Jelen pillanatban a szex s gond, nem ér hozzam, nem is próbál közeledni. Ez mindig gond volt köztünk ."


Hát izé... bocsáss meg, de továbbra sem értem, minek szültél egy ilyen kapcsolatba baromi elhamarkodottan... Persze most már mindegy.


(Amúgy az anya az kis kezdőbetű, kivéve ha megszólítás: "Szia Anya!")


Más nők is megoldják, ha egyedül vannak, hogy dolgoznak (nem csak 3-ig...) és a gyerek bölcsődében van. Nem ideális, de ha ez a választás, vagy egy rossz kapcsolat/elvesztett lakás, akkor nyilván ez az opció a legjobb.


Bár a legutóbbi pár kommentedből úgy látom, nincs a te kapcsolatoddal nagy baj, csak a szexet kéne rendbe rakni. (Megbeszélés, esetleg terápia, gyógyszeres kezelés stb. stb.) De ugye ha kábé nem is ismeritek egymást, annyira gyorsan családot alapítottatok, akkor nehéz tanácsot adni, hogyan javíthatnátok meg a kapcsolatot.

2015. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!