Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt valaki rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki rajtam kívül aki csak azért van még a férjével-feleségével, mert muszáj? Ha igen, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett

A helyzetem a következő: Nő vagyok, 26 éves, a párom 35 éves.

5éve tart a kapcsolatunk,melyben született egy gyermekünk, aki most 2éves. A párommal nem vagyunk meg valami jól, nem érünk egymáshoz, nem nagyon beszélünk, egy hálószobában alszunk mégis hetekig nem történik semmi köztünk.Én már nem szeretem, nem akarok vele lenni, mert nekem így nem jó. Próbáltam megbeszélni, semmi változás nem történt SOHA!Azt hiszem ez már ilyen marad. Most sokan el fogtok ítélni, de én csak az anyagiak miatt vagyok vele, nem magam miatt, hanem a gyerek miatt. Ha a gyerek nem lenne,már rég elhagytam volna, de nem tehetem. Senki rokonom nincs, akihez mehetnék, sem szülők,sem nagyszülők. Testvérem nincs, tehát nulla segítségem lenne ha elhagynám. Nincs állásom, ha lenne akkor sem tudnék mindent fizetni, albérletet (mert ugye házam az nincs) még a gyereknek sem tudnék pelenkát venni.

Szóval a kérdés az lenne ti hogy bírjátok akik ilyen helyzetben vannak mint én? Bárki tanácsát nagyon szívesen fogadom, de szeretnék személyes tapasztalatokat is meg hallgatni.


2015. márc. 18. 13:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
79%

"Milyen anya az aki elhagyja a gyerekét?"


Milyen anya az, aki úgy szüli meg, hogy ha egyedül marad, akkor nincs semmi, amiből fenntarthatná kettejüket?


Mert nemcsak a kapcsolat mehet tönkre, neadjisten a párodat éri valami, akkor mi van? Jövő hónapban mész a híd alá gyerekestül?

2015. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te nem vagy normális! Tiltalak! Többieknek köszönöm hogy kedvesek és megértőek!
2015. márc. 18. 16:48
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt nem éRtem, kérdezö, hogy miéRt nem mész el dolgozni? En is voltam hasonlo helyzetben, annyi hogy nem Volt gyerekem.én is probàltam a pasival maradni, honapokon àt, de én nem birtam egy idö utàn, idegösszeroppanàst kaptam, és eljutottam arra a szintre, hogy mindegy mi lesz, csak el innen.Azota teljesen jol rendbejöttek a dolgaim, persze nem egy-két napba telt, és nekem is böven kellett tenni érte.Ha te is elmennél legalàbb dolgozni, és egy kicsit gyüjtögetnél, mindjàrt jobban éreznéd magad, lennének kilàtàsok elötted.A gyereket meg akkor is tàmogatja az apja, ha ti nem vagytok együtt.Arrol nem is beszélve, hogy mi van, ha ö jön össze valakivel?Nem jo, ha töle függsz.
2015. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Bence_ ***** válasza:
87%
Tanácsot kértél. Páran elmondtuk a véleményünket.
2015. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 Bence_ ***** válasza:
100%
Ha egy ölelésre vágy mert magad alatt vagy akkor ne tanácsot kérj mert lehet, hogy olyan választ kapsz amit nincs kedved hallani.
2015. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Bence_ ***** válasza:
Hozzászólásom törlésétől a te életed sajna nem jön rendbe.
2015. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Nem a hozzászólásoddal van a gond, hanem azzal hogy azt hiszed azért vagyok a párommal, hogy nekem meg legyen mindenem, de ez nem igaz,mint ahogy írtam is a gyerek miatt vagyok vele, mert nem viselnem el ha el venne tőlem! Gyerek mellett elég nehéz elmenni dolgozni, keresek munkát, ami megfelelne, de nem találtam meg olyat ami reggel 8-3 ig tart, mert én csak akkor tudok elmenni dolgozni, mivel mondtam hogy nincs segitsegem, így a bolcsibe se tudnÁ helyettem senki elvinni és menni se tudna érte senki, mert csak én vagyok aki rendezi! Persze akinek nincs gyereke mind ezt nem érti, én sem értettem míg nem lettem Anya.
2015. márc. 18. 18:41
 18/42 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értem. Nem gondolkoztál még, hogy mi történne, ha a férjeddel történne valami, vagy ő akarna válni?

Most gonosz leszek, gondolom le is leszek pontozva, de ilyen esetben a gyereknek valószínűleg jobb lenne az apjánál biztos helyen, mint veled a híd alatt, vagy bárhol nyomorogni.

Azt ajánlom, próbáld megjavítani a viszonyotok a férjeddel, és próbálj munkát keresni. Ha most jól éltek, simán fizettek valakit aki elmegy a gyerekért bölcsibe vagy majd oviba.

Nem értem, hogy tudsz így élni. Nem lecseszésből, én sajnállak, de nem értelek, hogy lehet ennyire a "nullára" (CSAK másra támaszkodva) gyereket nevelni.

2015. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Nekunk nimcs gyerekunk, 5 eve vagyunk egyutt de volt egy hasonlo periodusunk es mindez ugy, hogy van melom es jol is keresek. En az egyedullettol feltem, meg attol, h nem utazgathatok, sporolnom kell es mi van ha mondjuk kirugnak akkor mit csinalok?


Meg ugye az h nem tudok fozni es sorolhatnam......


Es mivel szeretem a ferjem eldontottem, h akkor nincs mas mint az h megjavitjuk a kapcsolatunkat.Leultem, beszeltem vele errol, egyetertett tobbet beszelgetunk, randizunk, kiruccanunk kettesben hetvegere es most olyan mint amikor megsimertem, de ez baromi sok melo, h idaig eljutottunk mindkettonk reszerol.


Elhiszem h eleged van, de van visszaut meg akkor is ha ez most hihetetlennek tunik. En se hittem el h valaha vissza tudjuk idezni a kezdeti allapotokat, de sikerult es minden jo de ehhez kellenek a kompromisszumok, az h a felek felismerjek h ez igy nem jo, probalja ak valtoztatni:-)))


Ha ez sem megy akkor marad az, hogy felreteszel a koszt penzbol(mar ha van olyan) es osszegyujtesz egy alapot, ami eleg ahhoz h elcuccolj. Sokan dolgoznak gyerekkel, az egyik ismerosomnek 18 honapos a babaja es dolgozik, szoval hidd el megoldhato ez:-))))


Kitartas kerdese:-)))

2015. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan hogy muszáj. kötelez rá valaki hogy ott legyél? Nekem az a véleményem hogy ezt azért mondjuk, mert nincs lelki erőnk kilépni egy kapcsolatból. ELhiszem hogy a körülmények.... De a körülményt mi alkotjuk, saját magunk köré, tehát változtasd meg a körülményeket, és akkor majd tudsz lépni. Lehet hogy ez sok idő lesz, 1-2-3 év, de ideje elkezdeni ha boldog életet szeretnél.

Egyébként átérzem a helyzeted, hamar elvesztettem a szüleimet, 19 évesen egy másik országban találtam magam, a világ másik felén, egy fiúval, 20 éves koromra rájöttem hogy boldogtalan vagyok a párommal se macskám,se kutyám, se ismerős, se barát, se munkahely, se végzettség. És bizony valahogy sikerült összekapni magam, pedig még annyira fiatal voltam.

ezt most ösztönzésből írom, bár egyforma a két szitu, egyértelmű, de különböző emberek vagyunk, és hiszek abban hogy egyedül is sikerül egy embernek lábra állni, csak a kezdő lépés nehéz, na meg az anyagiak, idő kell hozzá....

2015. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!