Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nők! Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A férjem egy olyannal állt elő az elmúlt időben, h vegyünk be egy 3-kat, de leginkább férfit.

Olyanok válaszát várnám, akiknek volt már hasonló élményük.


2015. jan. 11. 13:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%

TÉMÁHOZ:

Mivel inkább férfit szeretne harmadiknak, elég valószínű hogy dom-sub dolog van a dologban, azaz őt az izgatja fel ha egy nála potensebb férfi okoz örömet a feleségének. Ilyenkor ez egyáltalán nem annak a jele hogy nem szereti, éppen ellenkezőleg. Ha nincsenek érzelmek, akkor az egész a férfinak nem jelent semmit. Ha viszont ott a szeretett nő akit egy adonisz repít a csúcsra, az nagy szexuális izgalmat ad. Ez a cuckold.

Ez nem való mindenkinek, mindkét féltől nagy érzelmi érettséget követel meg és ha nincsenek a felek teljesen tisztában azzal, hogy mit vállaltak, nagy károkat is okozhat. A többség azzal jár jól, ha ez megmarad fantáziának. Egy szűk réteg viszont tényleg ezzel teljesedik ki, és a kapcsolatuk ettől csak jobb lesz.

2015. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem miért kell egyből melegezni.

Én már nem egy házaspárnál voltam beszálló, valamint én is szívesen osztom meg a feleségem, de sehol nem volt se homo, se bi.

Én inkább egy enyhe irigységet érzek a válaszolókon, amiért nekik nincs feldobva a labda.

Valljuk be őszintén, x év házasság után melyik nő ne menne bele???

2015. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

Élvezzem, hogy a férfiak hány féle képen magyarázzák, hogy miért nem meleg dolog összefeküdni egy másik férfival :D


Én pl utálom a colát, azért iszom most is azt.

UGYE? :D

2015. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

Mit kell ezen magyarázni??

Ha egy férfi -bármilyen erotikus szituban- egy másik pucér pasasra gerjed, az azért több mint elgondolkodtató...

2015. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%

Egy férfi milyen okból akar bevenni egy másik férfit?


Gondolkozom...


A, szeretné, ha egy másik férfi rejszolva nézné miközben cuccolja a nejét

B, végig akarja nézni, ahogy megcuccolja egy másik férfi a nejét

C, szeretné ha a pasi az aktus közben rejszolva nyalizná a golyóit

D, végig akarja nézni, ahogy a felesége megcuccolja a hapit egy felcsatolható dákesszal

E, ő cuccolja meg a hapit, miközben a felesége maszturbálva nézi


És ezek még a legtriviálisabb esetek.


Nem is tudom melyik a bíztatóbb...

2015. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Áltathatod magad, ha férfit akar harmadiknak a férjed, akkor MINIMUM biszex.
2015. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%
15ösnek szeretném megköszönni, hogy így felvázolta a dolgokat :D megyek hányni.
2015. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
En belemennek ha nem lennek eppen szerelmes, szoval ez akar egy jo otlet is lehet mas kerdes, hogy kicsit tenyleg fura mert a pasik altalaban egy not szoktak bevenni nem egymasik pasit😄
2015. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Bence_ ***** válasza:
A pasi téged vagy őt kényeztetné?
2015. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha már az asszony "félrelép", legalább ő is láthassa majd...

:)

2015. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!