Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30 on tuli hazas ferfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 on tuli hazas ferfiak, miert van az hogy?

Figyelt kérdés

Szoval szerelmesek vagytok egy hazas nobe, es o is beletek de mivel hazasok vagytok ezert mindenki erdekeben elkerulitek egymast annyira, hogy honapokig nem beszeltek/talalkoztok.


Mindketten depressziosok vagytok attol, hogy nem talalkoztok mert szeretitek egymast es hianyoztok egymasnak (tobb mint vágy) es akkor a hazas ferfi kozos barati tarsasgnak bejelnti szomoru arccal, hogy a felesege gyereket var.


Par oraval kesobb megkerdezi a hazas no legjobb baratnojetol, hogy hogy van a hazas no, mit csinal mostanaban, ilyesmi.Eddig egyikuk sem kerdezett a masik felol a kerdes pedig az, hogy a hazas pasi miert most kerdezi meg, miert most erdeklodik


Es mit akar ezzel elerni?


Koszi a valaszokat



2014. dec. 13. 23:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem akar. Ne kombinálj.
2014. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem kombinalok csak nem ertem.Egyikunk sem kerdez a masikrol honapok ota nem beszelunk, erre megkerdezi ezt a legjobb baratnomtol ugy hogy pontosan tudja, hogy a baratnom mar masnap elmondja nekem.


Ez nem egy veletlen altalanos kerdes volt mert ha az lett volna akkor nem most kerdeste volna meg miutan bejelentette, hogy mi tortent

2014. dec. 14. 00:07
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha annyira szeretne nem lenne mastol gyereke szerintem.

Itt nalad van a problema, azzal hogy olyat kebzelsz be magadnak ami nem fedi a valosagot.

Mig nem volt ferjnek gyereke, senki sem tartott fegyvert a ferjj fejehez hogy a feleseget el ne hagyja! De nem tette! Miert? Talan azert mert szereti!

Ha valakit szeretek nem tudom megalni hogy ne talakozhasak vele, akarhogy ks de megoldom.

Szerintem ti valamikor szeretok voltatok csak megszakadt ez a szerelmi 3 szog miota a feleseg terhes, es igy pofara estel!

azt elhiszem kerdezo hogy te szerelmes vagy, de a ferjj nem ezt mutatja, hogy olyan eros vagyok hogy megallom hogy ne talkozunk stb....,

2014. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Most hogy terhes az asszony nem lesz szex 9 honapig, ezert megy hozzad.
2014. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as Sosem voltunk szeretok ha azok lettunk volna akkor siman bevallottam volna leven ez egy anonim oldal;-)
2014. dec. 14. 01:07
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Miből gondolod, hpgy még mindig szerelmes beléd, mikor hónapok óta még csak nem is beszéltetek?
2014. dec. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mit akar ezzel elérni, ha van férjed? És nem attól vagy depressziós, hogy nem találkozhatsz vele, hanem mert olyasmi után vágyakozol ami nem a tiéd.
2014. dec. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne láss többet a dolgok mögé , mint ami valójában van ... Valószínűleg szimplán érdeklődött , mizu veled es ennyi . Elárulom neked ,én 13 éve élek boldog házasságban , de előfordult mar , hogy egy ismerőstől ( miközben társalogtunk )érdeklődtem régi nagy szerelmem hogy léte felől ... Tényleg spontán , minden hátsó szándék nélkül ! Üzend meg , hogy gratulasz a babához és ennyi .. Zard le az egészet ... Látod a sors mindig tudja mit miért csinál ... Ha titeket egymásnak szánt volna a sors , akkor úgy intézte volna ... Náluk jön a gyerek , ezt tartsd tiszteletben !
2014. dec. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Az is lehet, hogy nem mert elválni valamiért. Ha meg úgyse mer elválni, akkor gondolhatta, hogy miért ne jöhetne második gyerek, a feleség biztos nyaggatta. Ha nem is akart ő maga gyereket, legalábbis nem védekezett alaposan. Vagy a feleség elintézte ezt a részét.


Most hogy tényleg itt van a gyerek, rájött, hogy még reménytelenebb elválni, még kevésbé nézhet kifele a házasságból, ami most még rosszabb, ezért még kevésbé vonzó mint eddig volt. Rájött, hogy reménytelen helyzetbe lavírozta magát. Ettől rossz kedve van, veled pedig jól érzi magát. Ha veled van az megvígasztalja, elfeledteti vele az otthoni rossz helyzetet, ezért keresi a társaságod, vagy legalább hírt rólad. Ha rólad beszél, az kicsit olyan mintha veled lenne. F

2014. dec. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Utolsóval egyetérrtek. Valószínű ragaszkodna hozzád, vozódik, talán szeret is. De gyáva lépni, mint általában a férfiak. És most lehetetlen helyzetbe hozta magát, én eltudom képzelni, hogy a gyerek csak becsúszott, de nem akarta. Ettől függetlenül mindegy, a gyerek már ott van, nincs visszaút.Egy jó darabig biztos. Előbb kellett volna gondolkodjon.
2014. dec. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!