Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30 on tuli hazas ferfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 on tuli hazas ferfiak, miert van az hogy?

Figyelt kérdés

Szoval szerelmesek vagytok egy hazas nobe, es o is beletek de mivel hazasok vagytok ezert mindenki erdekeben elkerulitek egymast annyira, hogy honapokig nem beszeltek/talalkoztok.


Mindketten depressziosok vagytok attol, hogy nem talalkoztok mert szeretitek egymast es hianyoztok egymasnak (tobb mint vágy) es akkor a hazas ferfi kozos barati tarsasgnak bejelnti szomoru arccal, hogy a felesege gyereket var.


Par oraval kesobb megkerdezi a hazas no legjobb baratnojetol, hogy hogy van a hazas no, mit csinal mostanaban, ilyesmi.Eddig egyikuk sem kerdezett a masik felol a kerdes pedig az, hogy a hazas pasi miert most kerdezi meg, miert most erdeklodik


Es mit akar ezzel elerni?


Koszi a valaszokat



2014. dec. 13. 23:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Túl sok szappanoperát nézel, ne kombinálj. Sportolj, sétálj, szórakozz, akkor kevesebb időd lesz ilyeneken töprengeni. Kapsz az életben olyan társat, ahol nem fenyeget a lebukás vagy egy másik házasság elrontásának veszélye.
2014. dec. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy én értelmezem a kerdest itt mindket szereplő hazas..akkor meg mirol beszélünk?

Szerintem te próbálsz valami romeo es julia jellegu drámát kreálni, teljesen fölöslegesen...

Próbálj mormalus, teljes eletet elni es sajat magaddal foglalkozz.

2014. dec. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Van a valóság, ahol házas vagy, éled a mindennapjaidat, és van egy álomképed arról, hogy az imádott, bár házas szerelmeddel milyen boldog életed lehetne. Ha ez így lenne, akkor most a közös gyereketeket várnátok.

Most közhelyeket írok, de tudd, hogy a tiltott gyümölcs, mindig édesebb, de amikor beleharapsz, akkor rájössz, hogy pont ugyanolyan, mint a tobbi.

2014. dec. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed nem jól van feltéve,ez NEM a "30 on tuli hazas ferfiak" viselkedése, hanem EGY iylen férfié.

Szerintem eleve csak beleképzelsz valamit a viselkedésébe, de nem is ez a lényeg. Ha valamit nem értesz az adott férfi viselkedésében, akkor KÉrDEZD meg TÖLE, hogy mit gondol.

2014. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

Off: csak engem idegesít ha valaki képtelen leírni normálisan a kérdést? En vagyok xy es ő vele ez van meg velem és… igy miért nem lehet?

Ez a t/3 kikeszit.

2014. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Koszi minden konstruktiv valaszt:-))))
2014. dec. 14. 13:52
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell félrekacsintgatni! Akkor nincs ez! Az mellett kell kitartani aki mellett leraktad a garast, kész. Vagy válhatsz. De hogy a házasságból te kicsapongsz, semmibe véve annak intézményét és szentségét, az valami borzadály gusztustalan dolog. Ha a lányom lennél én bizony isten elbújnék szégyenemben, hogy házasként egy szintén házas férfi csak úgy beléd törli a ....át.
2014. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17: ha már így eltértél a témától. Vedd észre, hogy a hüvely nedvesebb mint a pénisz, aminek legfeljebb a teteje az. Az ejakuláció is elég koncentrált, mégha szét is kenődik valamennyire. Tehát helyesen úgy kellett volna írnod, hogy "házas nőként más férfi f...ába törlöd a pnádat." :)
2014. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!