Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi vagy milyen munkakör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagy milyen munkakör mentesiti a házas feleket az eskuvői gyűrű nem hordására?

Figyelt kérdés
En terhesség során s a kicsik 2 éves koráig nem hordtam.nagy 4,5,kicsi 2 lesz.ferjem laborban dolgozik.vegyszerekkel.csak itthon meg hétvégén hordja.
2014. dec. 6. 16:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Te úgy gondolod, hogy törvény kötelezi a házas feleket a gyűrű viselésére?
2014. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

#1 Ezt miből olvastad ki?


Kérdező, egy laborban elképzelhető, hogy nem szabad gyűrűt viselni. Nyilván visel kesztyűt, de ki tudja mivel dolgozik. Reakcióképes lehet a gyűrű.


Olyan munkakörökben is tilos viselni, ahol mozgórészes gépekkel kell dolgozni.

2014. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Laborban a vegyszerek könnyen elszínezhetik ha érintkeznek az arannyal. Egyébként nem kötelező hordani, csak nem értem, miért dönt a gyűrű mellett az, aki nem szereti az ékszereket. Sokan ilyen esetben inkább tetováltatnak magukra egyet.. de ez már lehet túl modern felfogás. Egyébként én gépek mellett dolgozó személynek nem ajánlanám semmiképp, beakad valahova és leszakítja az ujját.. Az is hihető, hogy egy terhes nőnek dagadnak a végtagjai, és ezért nem hordja. Tulajdonképpen ez nem kötelező, csak egy szimbólum, de azért érdemes megmagyarázni a házastársnak, mielőtt kombinálni kezdene..
2014. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Mindenütt szabad a gyűrű viselése, ahol a munkavédelmi szabályzat nem tiltja.
2014. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

mi az, hogy mentesít a nem hordásra?

Akár az akarata is mentesítheti...

2014. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%

Drága #1, megkaptam a prividet, és megfogadtam a tanácsod; elolvastam újra, és még mindig nem vágom, hol olvastál olyat, hogy törvény kötelezne bárkit is.


Az, hogy egy munkakör mentesít minket valami alól, az nem azt jelenti, hogy egyébként kötelező.


Lefordítom: HA(!) valaki hordja a gyűrűjét, annak le kell vennie.


Gondolom, ha egy üzlet ajtaján ki van írva, hogy tilos fagyival bemenni, akkor az nem azt jelenti, hogy az üzleten kívül törvény kötelez minket arra, hogy fagyi legyen nálunk.

2014. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Látjátok csak 2-es, 6-os ilyen értetlen!
2014. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Kedvesemnek, aki Drágának szólít: MI MENTESÍT A GYŰRŰ HORDÁSA ALÓL? Tudsz MAGYARUL?
2014. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
1%

Igen, életem, hogy jön ide a törvény?

Mellesleg, nem ismerkedem priviben.

2014. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

A "mentesít" azt jelenti, hogy nem vagy köteles hordani.

A "nem engedélyezett" egy másik szó.


Bizonyos munkakörökben nem engedélyezett.

2014. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!