Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi vagy milyen munkakör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagy milyen munkakör mentesiti a házas feleket az eskuvői gyűrű nem hordására?

Figyelt kérdés
En terhesség során s a kicsik 2 éves koráig nem hordtam.nagy 4,5,kicsi 2 lesz.ferjem laborban dolgozik.vegyszerekkel.csak itthon meg hétvégén hordja.
2014. dec. 6. 16:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

5 éves vagyok házas, és 4 éve egyikünk sem hordja a gyűrűt, kényelmesebb nélküle.

Nem indokoltuk, csak úgy elmaradt a viselése. Nem tulajdonítok neki jelentőséget.

2014. dec. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
48%
Mi 7 eve vagyunk hazasok az en gyurumet elloptak a munkahelyen peksegben, tudom is ki de hagytam nem akartam belole nagyot csinalni mivel o mindig elottunk ment atoltozni aztan mi eltudta volna rakni egy helyre es megint csak nem tudtam volna bizonyitani. A parom elfelejtette a telikabatba majd egy ev utan megtalalta es az mondtam neki hogy dobja el, ha nekem nincs akkor neki se legyen. Azota sem vettunk gyuruket es boldogok vagyunk nelkule.
2015. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!