Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek miért nem hordja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem hordja a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Noha nem mintha sok közöm lenne más életéhez, de van egy nagyon kis aranyos család, a férfi 37 éves, a nő 36. Van 2 lányuk, az egyikük most lesz ötödikes, a másik pedig másodikos. Keresztények, rendszeresen járnak templomba, az egyházi táborokban is mindig részt vesznek, olyannyira, hogy a kezdetektől járnak, a nőnek pedig valamilyen vallási végzettsége is van, ennek ellenére a gyámügynél dolgozik. A férfi közgazdász, minden évben elmennek valamilyen nyaralásra külföldre. Elég boldognak tűnnek, a táborban jó magam is mindig részt veszek, és ott is megölelik egymást, meg megpuszilják egymást. Nem mondanám, hogy csak a látszat kedvéért, tényleg nagyon aranyos család, és segítőkészek mindenkivel szemben, ritka az ilyen szerintem. Azt vettem észre, hogy a férfi nem hordja a karika gyűrűt, csak a nő. Szerintetek miért?

2014. aug. 19. 21:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Sokan nem hordják. Kényelmetlen, kinövik, stb. :)
2014. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted számít valmamit?
2014. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Az én férjem sem hordja, nem szereti, soha nem hordott gyűrűt, sem nyakláncot, igy kényelmetlen a viselése. Én sem hordom míndig. De ettől függetlenül boldog házasságban élünk.
2014. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy olyan sokat számít, de azért érted...szerintem jó ha látják, hogy tartozol valakihez vagy hogy mondjam...bár kinek mi, ahogyan kezdtem is a szöveget, nincs közöm más életéhez, csak kicsit furcsálltam, hogy nem hordja.
2014. aug. 19. 22:08
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom most arra vágysz, hogy hozzád hasonlóan mindenki elkezdjen kombinálni és együtt mindenféle szaftos sztorikat gyártsatok, hogy vajon hogyan él kettős életet a férj és hány másik családja van vagy hogyan csalja a feleségét rendszeresen és milyen züllött életet folytathat titokban a példaértékű családapa.

Hát, én csalódást fogok neked okozni, drága. Magam is nős vagyok és szintén nem hordom soha a karikagyűrűmet. Nincsen titkos életem és soha nem is léptem félre. Gyanús, rejtelmes, misztikus magatartásomnak egyetlen oka van: baromi kényelmetlennek tartom a gyűrűt, mint ékszert. Ennyi.

2014. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem mindenki rossz indulatú ember, egyáltalán nem akarok kombinálni és senkit sem akarok arra késztetni. Ismerem a férfit, és egyáltalán nem olyan, szereti a családját. Nem kell egyből ennyire lenézően írni, mert teljesen félreértetted a dolgot...csak kíváncsi voltam, ennyi, "drága".
2014. aug. 19. 22:11
 7/25 A kérdező kommentje:
De valahogy meg sem lepődöm...itt gyakorikérdéseken szinte mindenki ilyen, és egyből a szálkát keresi a másikban és hogy hogyan köthet bele, amikor semmi rossz szándéka sincs...
2014. aug. 19. 22:14
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Én senkit nem ismerek, aki hordja állandóan. Anyukámék annyira nem, hogy el is hagyták már. 30. évfordulóra vettek egymásnak újat, amit szintén nem hordanak. Én sem hordom, azt sem tudom néha, hogy hol van. Minek.
2014. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
Engem az tett kíváncsivá, miért érdekel téged, hogy egy férfi - akinek mellesleg van családja - hordja-é a jegygyűrűt, vagy ha nem, miért nem...
2014. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom...akiket én ismerek házaspárokat, ott mind2 fél hordja, és furcsa volt. De ezek szerint ha kényelmetlen meg minden, akkor lehet sokan úgy gondolják, hogy csak egy tárgy...komolyan nem tudom miért érdekel, valahogy azt gondoltam, hogy "nagyobb szerepe" van a gyűrűnek, vagy na...nem tudom megfogalmazni rendesen.
2014. aug. 19. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!