Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi vagy milyen munkakör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagy milyen munkakör mentesiti a házas feleket az eskuvői gyűrű nem hordására?

Figyelt kérdés
En terhesség során s a kicsik 2 éves koráig nem hordtam.nagy 4,5,kicsi 2 lesz.ferjem laborban dolgozik.vegyszerekkel.csak itthon meg hétvégén hordja.
2014. dec. 6. 16:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
En is tudom miket csinál a laborban.tudom h veszélyes...csak kivancsi voltam h milyen indokot szoktak felhozni a felek ekszerük nem hordására.egyébként gondoltunk a tetoválásra de nekem mint gyűrű fura ....
2014. dec. 6. 16:52
 12/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem bőven elég indoknak az, hogy valakit zavar. Nem kötelező a gyűrű hordása, én pl. nőként nem szeretem.
2014. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem tetszik, hogy nem hordja a gyűrűt akkor tényleg csináltassatok tetoválást. Meg ez szerintem nem kifogás, pl. Nekem a szakmám kereskedő és bolti eladó / csemegepult részlegen nem vehettem fel gyűrűt, karkötőt, lógós nyakláncot és hosszú /nagy fülbevalót se! A vizsgán meg be se állhattam volna a pultba ilyenekkel..
2014. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
A válaszolók egészen pontosan körülírták a helyzetet. Egyrészt nem kötelező a hordás, hanem szabadon választott. Másrészt valóban bizonyos munkakörökben lehet tiltott munkavédelmi szempontból (pl. rakodási tevékenység, forgó gépekkel végzett munka esetén), közegészségügyi szempontból (pl. élelmiszer feldolgozás és kezelés, sőt egészségügyi személyzetnél fertőzésveszélyes is lehet a gyűrű és a bőr közötti területen megtapadt kórokozók miatt), harmadrészt, ha kellemetlen és a munkavégzést nehezítő a hordása (pl. laboratórumi tevékenységnél, ahol a gyűrű alá kerülő vegyszerek károsítják, kimarják a bőrt). És persze van olyan is, amikor valaki testidegennek tartja, idegentest érzést vált ki belőle, zavarja az inger a mindennapos tevékenységeknél.
2014. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%

1. A jegygyürü hordása szokás, nem törvény.


2. Sok munkakörben tilos hordani.


3. Aki nem szereti a gyürüt, annak is "jogában áll" nem hordani.


4. Vannak olyan párok, akiknek egyáltalán nincs gyürüjük, vagy csak az esküvön volt rajtuk és ennek "ellenére" nincs baj a házasságukkal.

2014. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező tulajdonképpen miért baj hogy nem hordja? Lehet hogy csak simán zavarja. Én pl semmilyen ékszert nem hordok, még fülbevalót se, egyszerűen zavar, bár nem tudnám megmagyarázni hogy miért. Pedig a munkám szempontjából aztán teljesen mindegy.

Amúgy meg mi az hogy "mentesíti"? Ez nem egy kötelező dolog, mindenkinek egyéni döntése.

2014. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
Fogalmam sincs. De eleve normális házasságban nem az számít, hogy a férj/feleség hordja mindig az év 365 napján a gyűrűt......szerintem.
2014. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%
A munkaköröket és a szabad akaratot leírtátok. Nos, én özvegy vagyok, igaz, csak pár hónapja, mégis hordom a gyűrűmet, mert még nem tudtam megszokni, hogy Ő nincs többé. A lányom házas majdnem húsz éve, mégsem hordja soha, sem ő, sem a férje. Ők úgy boldogok. Nem attól lesz egy házasság stabil, hogy van gyűrű a feleken vagy nincsen, hanem attól, hogy belül hogyan éreznek és mennyire szilárd az egymásba vetett hitük.
2014. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
Ertheto ha laborban nem veszi fel. Ferjem tuzolto, bent leveszi, de odafele es visszafele az uton hordja, meg itthon is. A tetko amugy jo otlet.
2014. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező. Akkor mégis az #1 és én értettem jól, ami a megfogalmazásból ugyan egyértelmű, de páran nem tudnak értelmezni, és elmentek a "hol tilos" viselni irányban.


Nos, laborban lehet, hogy nem lehet.


Szóval, ha jól értem, attól tartasz, hogy a férjed más nőkkel kezd, függetlennek kiadva magát.


Ne izgulj, valszeg tényleg nem hordhatja, vagy kellemetlen neki. Én nő létemre sem tudom elviselni a gyűrűket, pedig amúgy minden nőies dolgoz szeretek.

2014. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!