Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nők! Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A férjem egy olyannal állt elő az elmúlt időben, h vegyünk be egy 3-kat, de leginkább férfit.

Olyanok válaszát várnám, akiknek volt már hasonló élményük.


2015. jan. 11. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pár éve elő állt ilyennel a férjem, de én nem mentem bele mivel nekem érzelem nélkül nem megy a dolog csupán azért mert neki tetszene.
2015. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Hmmm, kocsog a ferj, es ezt nem tudtad eddig?
2015. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Biszex a férjed?
2015. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ez nekem is eszembe jutott, de utána néztem és valóban van ilyen, már mint, h nem meleg.

Meg ezzel kapcsolatban már nem egyszer bizonyított akaratán "kívül".

2015. jan. 11. 14:06
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem meleg, hanem biszex, nem eleg?
2015. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Szerintem itt te vagy a meleg, mert nagyon belém akarod beszélni, pedig leírtam, h biztos nem az.

Egy időben ellenőriztem h vannak e női, de nem voltak és.a neten a melegeket is lepasszolta, ahogy élőben is volt erre példa.

2015. jan. 11. 14:10
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Egyszer én vetettem fel a férjemnek. Azt mondta, ha én szeretném, belemenne. Azóta sem történt semmi. Nem mintha nem érdekelne, de nagyon meghatott a reakciója. Ráadásul az a gyümölcs, amiről kiderül, hogy nem is tiltott, már nem is olyan érdekes.
2015. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Ên nem mentem bele...a 3-as dologba...akár nővel akar ferfival...ha nem akarod akkor ne csináld..hogyan gondolta egyebkent? Ő is hozza nyulna...vagy csak te? lehet felizgatna, hogy egy idegen es te...rogton nem kell rosszra gondolni, hogy meleg stb...:-)
2015. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha előbb bevesztek egy férfit, utána ő is könnyen várhatja el hogy bevegyetek egy nőt is.

Vagy szimplán cuckold, akkor viszont komolyabb a dolog.

Nézz utána ezeknek különféle fórumokon, aztán beszéld meg vele hogy milyen fantáziái is vannak.

2015. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

Ha harmadikat akar bevenni, akkor már nem szeret.

Ha meg férfit, akkor meleg -biszexualitás nem létezik.

Így majd vagy belemész vagy elmegy és majd nélküled éli meg a "biszexualitást".


Ennek a kapcsolatnak lőttek.

Bárki cáfolhat, hogy egy kapcsolatban csak két embernek van helye...vagy egy idegen harmadiknak is.

2015. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!